Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy dolgozta fel a ti párotok...

Hogy dolgozta fel a ti párotok ezt az egész szörnyűséget?

Figyelt kérdés
Hogy tette túl magát a párotok/férjetek a vetélést? 2 napja elveteltem. A párom azóta nem eszik. Alig szólal meg. Van úgy hogy sír. Énis nagyon osszetortem.De ezt nem bírja a lelkem hogy így látom őt . Annyira várta a kicsi babánkat😞😞mennyi idő kell ehez? Vagy mit tegyek ??

2023. jan. 30. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Ez attól is függ, mekkora volt a magzat. Sajnos azt el kell fogadni, hogy a korai terhességek esetén magas a vetélés %-a. Barátnőm már 20 hetes körüli magzatot veszített el. Az pszichológus volt már.
2023. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
8.heten veteltem el...sirt nagyon,par napig szomoru volt,aztan tultette magat rajta.
2023. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
8 hetes terhesség volt.
2023. jan. 30. 19:35
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sajnálom. Ennyi idős terhességnél meg kell gyászolni, de majd ha eljön az ideje és újra terhes leszel, az vigaszt fog nyújtani. Talán most nem vigasz, de ekkora terhesseg általában azért szakad meg, mert valami nem stimmelt, nem

lett volna jó vége.

2023. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

13. héten vetéltem el. Próbált erős maradni végig, támogatott engem, Ő a magába folytós fajta. Próbáltam vele beszélni róla, de elég szűkszavú volt. Tervezett baba volt, sokat vártunk rá, és minden hónapban összetörtünk amikor megjött előtte.

Még mindig beszélünk róla, elmondja, hogy neki is sokszor eszébe jut, és hiányzik, már megszületett volna.

Eredetileg fát akartunk ültetni érte a kertbe, de el fogjuk adni a házat, így ide nem akartunk.

Vettünk egy virágot Neki, amit gondozunk, mindenszentekkor egy angyalkás mécsest vettünk, együtt meggyújtottuk, megemlékeztünk. Áprilisában lesz 1 éve, hogy elment. Akkor is megemlékezünk majd és minden évben. Ő is a mi gyermekünk volt, és így érezzük jónak.


A szivárvány babánk 1,5 hónapon belül megszületik, viszont nála nagyon hosszú ideig nem simogatta a pocakom, nem beszélt hozzá úgy, mint az angyalkához. Egyik este ezt megjegyeztem neki, hisz ez a picike is megérdemli, hogy szeressék, várják Őt. Azóta már rendben van, nagyon várja, beszél hozzá, de tudom, hogy hatalmas fájdalom volt neki is a veszteségünk.


Kitartást kívánok, adj neki egy kis időt. ❤️

2023. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Gratulálok a babához❤️

És a vetélés utan mikor sikerült újra teherbe esned?

2023. jan. 30. 20:18
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük. ❤️

2 hónap múlva. A 3. havi már nem jött meg.

2023. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nekünk első próbálkozásra osszejott. Nem is gondoltam volna.. és hát el is ment😔😔

Nagyon félek hogy ha újra próbálkozunk nem fog sikerülni...😞

2023. jan. 30. 20:25
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Mi az istenert kellett lepontozni azt,hogy a ferjem sirt es par napig szomoru volt?nem zuhanhattunk ossze,van egy 9 eves gyerekunk aki nem ertett az egeszbol semmit.(akkor volt 7 eves)

Kerdrzo,sikerulni fog.nekunk is sikerult 2.probalkozasra,a kisfiam 9 honapos,lassan 10.

2023. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Az én férjem is a magába folytós fajta..

Nem mutatja, erősnek akár tűnni, ő belülről örlődik...

Valamilyen szinten jó, mert nem "hagyja" hogy szomorú legyek.

7 hetes voltam, igaz üres volt a petezsak.

Aztán újra terhes lettem, kihordtam a terhességet, de a szülés után baj volt és...🖤💔

2023. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!