Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Bekövetkezhet vetélés előjelek...

Bekövetkezhet vetélés előjelek nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nincs előtte barnázás, rózsaszín-piros váladék vagy görcsök. Csak úgy hirtelen elkezd ömleni a vér?

2023. febr. 13. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Sőt olyan is, hogy semmi jele csak nem lesz szívhang.



Sőt olyan is hogy ömlik a vér de durván,égis megmarad a baba ( nálam ez volt, hematómám volt)

2023. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

bárhogy lehet sajnos


3 vetelesem volt. elsőre gorcsoltem és elöntött a vér


másodszorra egyáltalán nem gorcsoltem, nem fájt nem volt semmi csak pecseteltem pár napig aztán hiába kaptam gyógyszer elöntött a vér


a harmadiknál csak a szivhang nem volt egyszer csak.. nem indult magától be a veteles

2023. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igenn.
2023. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Nekem is azt mondtàk mit izgulsz, ha baj van úgyis tudni fogod mert jön a vérzés, görcs....aha ..utána persze jött, de már két hete nem élt...
2023. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2es! Mikortól nem volt már szívhang?
2023. febr. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
10.heten uh-on már nem volt. Ikerterhes voltam. 7-8.heten történt valami a méretük alapján. Az egyik mindig kisebb volt, de már kicsivel a 6.h előtt volt 2 szivhang. Aztán meg nem volt :(
2023. febr. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6 nagyon sajnálom


Én is ikreket vàrok.

Emlékszem hogy rettegtem a 11. Héten, amikor vérezni kezdtem.


Tudtam, hogy a 8. Hétig 21%, hogy az iker elmegy.


Félidősen sem vagyok nyugodt :(

2023. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

:( köszi 7es. nagyon szörnyű volt az egesz. Én szándékosan nem olvastam statisztikát, így is vegigstresszeltem. Nekem egy csepp vér nem volt, panaszom sem. Ahogy haladtak előre az esemenyek, annyi változás volt, hogy hirtelen elmúlt a hányingerem.

Meg a hcg meg a progeszteron is rendben volt, mert az elején nézték.


Remélem nem lesz semmi gond veletek. Kitartás.

2023. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!