Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A kémiai terhességnél mikor...

A kémiai terhességnél mikor elvetélsz érzel fájdalmat vagy bármit?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 3 kémiaim volt.

Nemvart napján erős pozitív teszt.

Egyiknél 4nap, másiknál 6nap, 3.nál 5napra rá jött meg. Pont mint egy sima mensi, semmivel nem volt másabb

2023. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Pont annyit, mint egy sima menstruációnál.
2023. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem picit jobban görcsölt a hasam, mint általában menzeszkor szokott. Erősebb is volt a vérzés, és néhány nappal tovább is tartott. De közel sem volt olyan kellemetlen, mint a 9 hetes vetélésem.
2023. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanolyan volt, mint bármelyik menzeszem.
2023. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a menzeszem minimalis fájdalommal jár, mikor kemiaim volt, eléggé gorcsoltem.
2023. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Mivel korán tesztelek így tudom csak, hogy volt jópár kémiaim.

Mindig időbe jött meg, csak 1x késett 3 napot de akkor is tudtam, hogy megjön mert nem erősödött a teszt.

Semmi extra nem volt sima mensik

2023. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is olyan volt, mint máskor a menzesz.
2023. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 5+2hetes terhesen vetéltem el, de akkor se volt semmi fájdalom. Azután 2nappal kezdődött a menstruációm és még enyhébb is volt, mint szokott, pedig ugye megvastagodott méhnyálkahártyám volt. Akkor se volt fájdalom, még annyira se, mint rendes menstruációnál. Féltem is, hogy műtét lesz, mert nem ürült ki rendesen, de nem kellett, minden rendben volt. Szerintem változó, hogy kinél milyen, de kémiainál max.kicsit erősebb, mint szokott, de gyakran ugyanolyan.
2023. máj. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy (picit) erősebb mensi lesz.

Ne félj tőle. Nekem volt 3 kémiai már ( pozi tesztek után 2-4 nap késéssel megjött)


Hétfőn veteltem el itthon 10 hetesen, se a fizikai se a lelki fájdalom közelében sem volt ennek


Ettől fuggetlenul kitartást kívánok lelkileg neked 💔

2023. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Mint egy erős menzesz olyan volt :(
2023. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!