Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most leszek(lennék) kb 6...

Most leszek(lennék) kb 6 hetes terhes. Ma reggel sajnos egy tisztasági betétnyi élénk vörös(később száradásnál barnásabb) vér távozott görcs nélkül.. Holnap fog megnézni a dokim. Nem sok jóra számítok, lehet pozitív a vége?

Figyelt kérdés

márc. 17. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de a vérzés azért nem túl bíztató. Készülj fel mindenre.
márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy bajt jelez a vérzés, így van esély rá, hogy megmarad a baba, igen.

Nekem mondjuk sajnos hasonló esetben (igaz, hogy picit idősebb terhességnél) missed ab lett a vége, pedig vérzés (közepes mennyiségű friss, piros vér) után egyből mentem az ügyeletre, és láttuk a pulzálást is, de két nap múlva már nem volt életjelenség :(

De nekem korábban is volt barnázgatás, progipótlást is kaptam rá, szóval benne volt a pakliban, hátha neked csak hematóma vagy más, viszonylag ártalmatlan dolog okozta.

Szurkolok, hogy minden rendben legyen, megírhatnád holnap, hogy mit látott a doki!


U.i.: a második babával is barnáztam kétszer, pedig ott is kaptam progeszteront az elejétől, de ő velem maradt, már 1,5 éves :)

márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenre felfogok készülni és jelentkezek. Már van egy lassan 4 éves kislányom problémamentes terhességből. Most a hormonjaim kicsit összezavarodtak és kaptam a pajzsmirígyemrenmeg a prolaktinomra gyógyszert..Remélem, hogy velünk marad :(
márc. 18. 06:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Orvos látott, nem tudni honnan és miért jön a vérzés/barnázás. Baba korának megfelelő (5+5) és méretileg is rendben, volt szívpulzálás. Kaptam 3x1 utrogestant és pihennem kell..Persze ezután se nyugodhatunk meg, de nagyon reménykedek!!!!! Amit tudok, megteszek..
márc. 18. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megírtad, annak meg különösen, hogy minden rendben veletek! :)

Akkor így szurkolok tovább! 😀


Egyébként több helyen olvastam itt a gyakorin is, hogy nem tudták a vérzés okát, aztán később csak megtalálták a hematómát.

Ha mégis az lenne, akkor tényleg vigyázz magatokra, mert így még azt sem lehet tudni, hogy veszélyeztetheti-e a magzatot vagy alatta van. Úgyhogy pihenés és nyugalom! 🙂

márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én köszönöm a ránk gondolást! :)

Nagyon jó gépe van a dokimnak, de ez nyilván nem jelenti azt, hogy attól még nincs.. De nagyon ijesztő volt ez az egész és még ezután se fogok megnyugodni. Pihenek ezerrel! ;) Közbe persze home office és a majd 4 éves kislányom ellátása. Házimunkából visszavettem. :D

márc. 18. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!