Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most leszek 17éves es pozitiv...

Most leszek 17éves es pozitiv a terhességi tesztem. Valaki valami tanács? .

Figyelt kérdés

Ezen a heten töltöm be a 17et a párom 21lesz 2honap mulva,es 2pozitivat is teszteltem par napja...

Nem szeretnem otthagyni a sulit de semmiképp sem szeretnem elvetetni a babát ,anyukámnak meg nem mondtam el az egeszet csak hogy nem jott meg..de tudom hogy nem erőlködne az abortusz mellett, a párom elmenne dolgozni en magántanulóként szeretnem befejezni a sulit .. Valakinek volt valami hasonló tapasztalta esetleg?sajnos Magyarországon annyira lenézik a fiatal anyukákat es felek is tole hogy "elitelnek"...


2016. nov. 26. 18:44
1 2
 1/17 anonim válasza:
Baratnőm fősuli végén lett terhes èpphogy csak túllett az èrettsègin ès megszült. Már 4hónapos a kislánya. Kèszülj fel hogy nagyon nehèz lesz a suli a terhessèged mellett. 19/N
2016. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Ket ismerosom is 16 evesen szult, bar en csak kesobb csatlakoztam az eletukbe. Az egyikuk leerettsegizett, a masiknak lett diplomaja is. De egyikuk mellett sincs mar ott az apa, es nehez eletuk volt. Mindket gyerek problemas, rossztanulo. Valoban szamithatsz ra, hogy elitelnek majd az emberek, es tobbet kell majd letenned az asztalra. Keszulj fel arra is, hogy a csaladod nem fog a vegletekig tamogatni!
2016. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nagyon nehez lesz, es nem is varom el a szüleimtol hogy egesz életemben tamogassanak!
2016. nov. 26. 19:00
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem az egesz eleten at tarto tamogatasrol beszelek. Nem tudhatod te sem, es ok sem, hogyan fognak reagalni. Elkepzelheto az is, hogy mar a kezdetektol azt fogjak mondani, hogy nem nekik, hanem magadnak szulted a gyereket, es nem fognak barmikor bebiszitterkent a rendelkezesedre allni. Marpedig iskola mellett a leginkabb ezt a funkciot kell majd betolteniuk, szoval nagyon okosnak, tapintatosnak kell lenned, hogy a segitoid maradjanak, ne az ellenlabasaid.
2016. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
párod elmenne dolgozni... hát hallod, gondolkodhattatok volna. Ő dolgozzon, tartson el, te meg babázol és magántanulóskodsz. Neki meg odavan nyilván a továbbtanulás (ha nem tanul, akkor biztos nem most menne el dolgzni)
2016. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Gyerek minek vállal gyereket??

Fingod nincs még az életről!

Én csak szegény babát sajnálom.

2016. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem védekeztetek ha nem akartatok babát? Én a helyedben elvetetném, főleg ha a srác sem tart ki melletted amire valljuk be ennyi idősen nem is lehetne kötelezni senkit. Sajnos elég sok embert ismerek akinek tönkretette a kapcsolatukat a korán jött gyermekáldás.
2016. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Elvetetés helyett örökbe is lehet adni a babát. Nem pedig meggyilkolni abortusz által.


Abortuszra csak veszélyeztetett terhesség esetén van szükség, amikor az anya életét veszélyezteti a terhessége, és/vagy ha a magzat/embrió súlyos betegen születne meg.

2016. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Veletlen vagy sem.de ez a feletted levo kerdes. ;)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Anyuci lehet h GYK-s szinten.:)

2016. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Anyam nem allna nekem.ismerem.jo a kapcsolatunk es megértené.nem ertem miert kell rosszindulatuskodni
2016. nov. 26. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!