Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Melyik dátumot mehetett el a...

Melyik dátumot mehetett el a baba? (Lent részletek)

Figyelt kérdés

29.-én volt meg a mensim, 16.-án többször szeretkeztünk óvszer nélkül természetesen :), 2.-án teszteltem halvány pozitívat és az azelőtti napokban egy csomó tünetet észleltem magamon (megduzzadt, érzékeny mellek, iszonyatos derékfájás- nekem SOSINCS ilyen-, egy délelőtt hasmenés- ez sem :)-, erős szurkálás jobb oldalon a méhemben, puffadás stb.), de végülis a teszt megmagyarázta a dolgokat.

Kb. egy hetet késhetett, aztán volt 2 nap maszat, tamponra sem volt szükségem még éjszaka sem. Ez elmúlt, rá pár napra csináltam egy tesztet de negatív lett, viszont a szurkálás, haspuffadás stb. megmaradt. Pár hétre rá megjött, nagyon durva volt, átáztam 2 óra alatt a tamponon is pedig nekem mindig kevés van, alvadt vérdarabos volt egy napig és rohadtul görcsölt a hasam, nem tudtam mozdulni. Kb. egy napig volt ilyen sok és ilyen fájdalmas és szokatlan, aztán normálisan jött.

Az lenne a kérdésem, hogy a 'baba' mikor ment el, melyik vérzéskor? :|


2013. máj. 31. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a durva darabos vérzéskor. nem ártana dokihoz menni, hátha nem tisztult ki a méhed.
2013. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A két napos gyengénél már gond lehetett, de az erős vérzésnél vetéltél el :( A doki tényleg fontos lenne, mert ilyenkor szükséges lehet egy tisztítás!
2013. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bizony, a helyedben én is elmennék a dokihoz! Nem tudhatod kitisztultál-e rendesen! Valószínűleg igen, sokszor ez van, de ha nem, akkor nagyobb kárt okoz!
2013. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Voltam pár hétre rá orvosnál, már minden rendben.


A másik kérdésem, hogy ebben az esetben akkor hány hetes volt szegényke? Csak hogy tudjam..

2013. máj. 31. 16:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb akkor az 5-6.hétben játhattál.
2013. máj. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*járhattál
2013. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagyis mikor az első vérzésnél elhalt, igaz? Mert a darabos az jópár héttel később volt, igaz az akkori teszt már negatívat mutatott.
2013. máj. 31. 17:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, missed ab volt, de kiürült műtét nélkül. Nekem befejezték műszeresen, már másnap, ahogy az uh-on kiderült.
2013. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Értem már. :) Maga a missed ab akkor van, mikor elhal a baba...aztán fagy kiürül magától a méh vagy nem.

Köszi szépen és sajnálom a veled történteket!

2013. máj. 31. 19:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, a missed ab elmaradt/megkésett vetélést jelent. Elhal a baba vagy néha nincs is embrió a petezsákban, de nem távozik a szervezetből.

Nekem volt szívhang az elején, jónak tűnt minden, aztán rá pár hétre már láttuk, hogy valahol elmaradt a fejlődésben és már szívhang sem volt. Az én dokim rögtön műtétre hívott, mint már írtam, de vannak dokik, akik inkább megvárják, hogy magától hátha beindul...nem tudom mi a jobb, bár lelkileg biztosan a műtét.

Köszi és én is sajnálom a történeted:(

Már csak egészséges babánk lesz, így kell hozzáállni!

2013. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!