Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha ők megnézhették én miért nem?

Ha ők megnézhették én miért nem?

2013. jún. 3. 20:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj nekem 22.héten született halva a kislányom, a dokim azt montha ha megnézem irány az elmeosztály:(

Nem fogom tudni feldolgozni

2013. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Te is megnézhetted volna, ha kéred, ha szólsz!

Kolléganőm is megnézte...

2013. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Csak nekem rettentő morbid, hogy ezt a szülők feltették a netre és még klipet is csináltak neki? Ha velem történne ilyesmi, még a gondolatába is belerokkannék, nem még cuki vidit csinálni neki...
2013. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Könyörögtem had nézhessem meg. Csak elvitték a lábamközül. Hova vitték? Annyira szeretem, olyan mintha még mindig itt lenne a hasamban. Üres vagyok nélküle.
2013. jún. 3. 20:28
 5/28 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, nagyon sajnálom. Mi történt veletek?
2013. jún. 3. 20:30
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Tiéd volt az a kérdés is, ahol a baba a 18. hétre született (tegnap válaszoltam rá)?


Hát figyelj, azért nem, mert nem elég, hogy most veszítetted el, ha még meg is néznéd... az pszichikailag nagyon kemény lenne.Ez nem való mindenkinek, nekem elhiheted, de ezt tényleg a legnagyobb jóindulattal írom!

(Én szeptembertől, ha minden igaz, orvosira fogok járni.Nyárok bevisznek egy boncolásra, halottat még sohasem láttam, de ugye nekem ez a munkámhoz fog tartozni.Nagyon sajnálom, de tényleg ne akard, nem tenne jót.A video meg Amerika, ott mident egész máshogy kezelnek.)


Ha segítség kell, privibe írhatsz nyugodtan!!

2013. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
21-ik héten. Én sem nézhettem meg. Vesetálba tették, engem magamra hagytak, és a szomszéd szobába (függöny választotta el) nézegették és véleményezték a fejlődési rendellenességgel született kisfiam. Iszonyúan fájt.
2013. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

...nem az fájt hogy nem nézhettem meg, hanem ez az egész ami történt.

Ha egészséges, csak valami más probléma lépett közbe az más, nem is tudom ilyenkor mi a legjobb.

2013. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

Ja igen és végülis a boncolásból azt akartam kihozni, hogy nekem is erre "szándékosan" készülnöm kell, mint biológia tudásban, de lélelkben is, arra akartam kilukadni!


Igaz, hogy az "csak" egy idegen lesz, de épp elég lesz beugrónak. A saját babádat ilyen állapotban, szerintem nem nyerő megnézni...de ez csak az én véleményem.

2013. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

1 es vagyok, levállt a méhlepény:'(

Ha gondolod irj!

Veled mikor mi történt?

2013. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!