Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Az elso menszi mennyire eros...

Az elso menszi mennyire eros veteles utan?

Figyelt kérdés

Most jott meg 31 napra (28 napos ciklusaim voltak elotte, remelem vissza fog allni) 12 hetesen veteltem el, de a baba csak 6 hetes volt, 2 hetig évereztem, eleg erosen. Akkor mentem el pont ellenorzo UH-ra, azt mondtak, teljesen kiurultem. Tegnap jott meg, de tegnap szinte nem volt semmi, ma meg omlik joforman. Es meg darabkak is vannak. Nem fajt elotte a hasam, mint normalisan szokott, most van egy kis enyhe fajdalom.

Az elso menszi ugyanolyan hosszan tart, mint normalisan?

Mennyire eros menszi a normalis? Kabe dupla olyan eros, mint a legerosebb nap szokott lenni. Kinek milyen volt az elso menszi?


2013. jún. 9. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az első normális volt,a második volt nagyon erős és darabos,akkor kicsit megijedtem,de minden rendben volt utána az uh-n. Azt mondta a doki,h ha nagyon erős és mellé még görcsölök is akkor menjek kórházba,de én nem görcsöltem szerencsére.
2013. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(.


Nekem nagyon erős lett a mensi, ő a harmadik gyermekünk volt, akit elvesztettünk, a két szülésem után sem volt durva a mensim, de most a missed ab. után nagyon. Szó szerint ömlik, óránként járok mosdóba betétet cserélni, erősebb mozgásra meg rögtön mosdó. Eddig kétszer jött meg, mindkétszer nagyon erős, darabos is volt, de nem voltak görcseim, ez 2-3 nap volt, utána meg egy tisztasági betét is elég volt, mintha hamarabb kiürülnék most. Most már lassan 1,5 hete folyamatosan véres/barna folyásom van, szóval valami nem okés. Most fog megjönni elméletileg, megvárom, és utána doki.

2013. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!