Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most akkor elvetéltem, vagy...

Most akkor elvetéltem, vagy mi van? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt csináltam egy terhességi tesztet, ami pozitív lett. Felhívtam a kórházat, kértem nőgyógyászatra időpontot. Három hétre adtak (éljen az egészségügy). Ma reggel görcsölve ébredtem. Megjött. A szokottnál erősebb, egy kicsit jobban fáj, de nem elviselhetetlen.

Arra gondoltam biztos hibás a teszt. Nem hagyott nyugodni a dolog, nagyon terhesnek éreztem magam, ezért megcsináltam a másikat is. Erős pozitív.

Tudom hogy hülye a kérdés, de most mégis mit csináljak?

Fogalmam sincs, hogy most üljek a sejhajon, vagy pánikolva hívjam a mentőket?

Két terhességem volt már, ebből egy szülés és egy ab. Mindkettőnél megjött többször is a menstruációm, de nem így, inkább vérezgetés volt, amit a kislányomnál a gyógyszerre fogtam, a másiknál viszont tudtam, hogy terhes vagyok.



2013. jún. 14. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi ügyelet! MOST! Talán tudnak gyógyszeresen segíteni még! Kell egy ultrahang vizsgálat meg egy normális orvos.
2013. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hova vinni a gyereket. Autó nincs, vonat 9:30 után megy.
2013. jún. 14. 08:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a szokottnál erősebb a vérzés, akkor sajnos sokat az ügyeleten sem tudnának tenni.

Nekem egyszer volt hasonló, megkérdeztem az orvosomat hogy mi a teendő, azt mondta, ha normál módon lemegy a vérzés, akkor semmit. Ha megmaradnának a terhes tüneteim, vagy más furcsaság lenne, akkor menjek el hozzá, egyébként "a természet elintézi".

2013. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!!!!
2013. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz, akár gyerkkel amig vizsgálnak valaki vigyáz rá. Ez nem játék. Sajnos valüszinüleg vetélés. A teszt azért pozitív mert a HCG nem ürül ki rögtön a szervezetedből.
2013. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a gyerekért nem is, de érted is tehetnek valamit. Az, hogy normálisan zajlik-e, mi innen nem tudjuk megmondani. A meglevőnek sem lesz jobb, ha neked bajod esik. A biológiát nem érdekli, hogy rá tudod -e bízni a másikat valakire, vagy mennyi idő, mire beérsz. Ha baj van, baj van. Ez a helyzet pedig nem egy normális állapot.
2013. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elmentél dokihoz, mi volt?
2013. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem talált babát az orvos, annyit mondott menjek vissza jövő héten, és megnéz.

De valszeg vetéltem.

2013. jún. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!