Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetséges az, hogy vetélés...

Lehetséges az, hogy vetélés után terhes maradok 1 babával?

Figyelt kérdés
2 hete voltam 8 hetes terhes, mikor is elöntött a vér, görcseim voltak. Persze be a kórházba, 2 napig voltam ott, 2 orvos nézett meg ultrahangon. Mind kettő azt mondta nem lát terhességet. Viszont én azóta is érzem a tüneteket, a pocim is érzékeny, hiába a vérzésem 1 hétig tartott, mai napig néha mintha szúrkálnának, meg mintha még élne bennem a baba. Arra is gondoltam iker terhesség és talán csak az egyikük ment el. Viszont mielött elkezdtem vérezni együtt voltam a párommal, és arra is gondoltam, hogy akkor "is" sikerülhetett egy baba, hisz nem biztos hogy a vérzéskor veszítettem el az elözö babám. Úgy tudom, elöbb elhal, a vérzés már csak akkor van, ha a szervezet kilöki magából..Nem volt müszeres befelyezés, kontrollra még 2 hét mulva megyek csak. Mit gondoltok? Lehetséges ez? /persze miután kijöttem a kórházból, nem voltam együtt a párommal még../!!!

2013. júl. 12. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges, ha 2 petéjű ikrek voltak, de ha megvizsgáltak UH-al, akkor kiderült volna.

A vérzés előtti együttlétből meg tuti nem lett baba. Mivel terhes voltál, valószínű nem volt peteérésed, tehát nem volt minek megtermékenyülni. Inkább a bélmozgásokat és a méh regenerálódását érzed.

Sajnálom, hogy elvetéltél. :(

2013. júl. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A "Nem tudtam hogy terhes vagyok"-ban volt egy ilyen eset. Ikerterhessegnel csak az egyik magzat ment el.

De terhessegi tuneteket okozhat az is, hogy nem urult ki a mehed...

2013. júl. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom.ami veled történt. én is elvetéltem múlt hónapba. én vérzés után senmi tümetet nem èreztem. mondjuk nekem az orvos már nem llátott terhességet én kb 4-5 hetes lehettem vérbõl állapította meg.
2013. júl. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de ha két orvos is megnézett és nem látott terhességet,szerintem nincs is. Csak a hormonjaid az oka a tüneteknek!
2013. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmmm, hát igen, én is így gondoltam, ahogy írtátok, hogy ha 2 orvos sem látta csak nem. De az a baj, hogy alapjában véve feszül a pocim, mint akkor, a hangulatváltozások is meg maradtak, néha arra kelek, hogy fáj a pocim, meg alig bírok mozdulni. Ha úgy hajolok, akor is érzem. Nem tudom. Elvileg kizárt, de valaki terhes lett vetélés után 2 héttel, és elvileg neki sem volt peteérése... Félek, az egész terhességem abszurd volt mivel, a párommal megszakítással védekeztünk, +szedtem gyógyszert. Ez elött semmivel sem védekeztem, az exemmel, csak megszakítással mégsem lettem terhes. Megjegyzem azóta az exemnem az utánam lévő párja már vagy 7 hónapos terhes, szal még az sincs h impotens volt.... A karrieremnek éltem, mert szerettem volna egy helyet ahol min 3-4 évig dolizhatok. Ezért kezdtem a gyógyszert is szedni, hogy még véletlenül se. De ettöl a párom ugyanugy kihúzgálta mielött elment. És mégis egyik nap már betelt a pohár, éreztem nincs vmi rendben, és akkor 2 teszt, utána rögtön orvos is megállapította hogy terhes vagyok. Nem akartam még most picit, terveztük a párommal, de nem most. Mire elfogadtuk, söt, imádtuk, hogy máár nem ketten leszünk, és megbeszéltük, hogy akor már nem fogyózom, leraktam a cigit, egélszségesebben éltem, és vártuk őt, erre egyszer csak ez történik. Hozzá teszem, meg is álmodtam, hogy elvérzek... Hát bejöt:( És most nem tudom hogyan mennyek vissza dolizni(az új munkahelyemre) ezek után, mert ot elég kemény és nem szeretnék, meg még nem is lehet nehéz fizikait. Össze vagyok zavarodva, a tünetek itt vannak, nem tudom mit higgyek, várom h mennyenek a napok és uh legyen a kontroll, de ugy érzem, megőrülök...Sosem volt erősségem a türelem, most meg végképp nem. Elégé meg viselte a páromat is ez az egész. És mostmár ha ujra szeretkezünk majd végképp nem tudom, védekezzek e, mert lehet semmi értelme....Hisz nem egy nö esett fogamzásgátló mellett teherbe ahogy én.... :(((
2013. júl. 12. 23:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Az impotens nem azt jelenti ,hogy nem tud gyermeket nemzeni!

Nem véreztél el,mivel élsz!

Ha ennyire türelmetlen vagy,menj vissza hamarabb,vagy másik orvoshoz. Védekezni,mindenképpen érdemes,ha továbbra sem szeretnétek gyereket!

Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?

2013. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez valoszinü azért van mert még nem ürült ki teljesen a hcg a szervezetedböl.szerintem
2013. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem a pontosan vag a temaba de nekem van egy baratnöm akinek mar volt 2 kisfia es nem szeretett volna többet.Vedekeztek -nem tudom mar,hogy hogyan-de becsuszott a baba.Eldöntöttek,hogy nem tartjak meg,abortusz a 11.-dik heten. Csak az volt a baj,hogy ö utana is erezte,hogy valami nem okes.Hivott is,hogy menjek el vele a dokihoz,mert neki meg mindig olyan erzese van minta terhes lenne.Persze,en mondtam neki,hogy lehet csak a hormonok....hat a francokat! Megvizsgaltak es akkor mar a 13.-dik hetben volt.Nem tudni,lehet az abortuszkor "elment" egy baba vagy egy sem,ki tudja.Megszülte,fiu lett,okos es gyönyörü.:-)
2013. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat voltam a dokinál, és semmi baj, a tüntek elmúltak, még szúrkálást érzek, de az elvileg a méh összehúzódás még. :) Azért jó tudni ezekröl a tapasztalatokról, hisz sosem tudni, mit hoz a sors... :)
2013. júl. 23. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!