Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab gondaltanságból?

Missed ab gondaltanságból?

Figyelt kérdés

A nyolcadik héten állt meg a szívverés egyik napról a másikra. Azon a napon túráztunk és nagyon elfáradtam, 10 méter volt még a célig, és nem álltam meg pihenni pedig nagyon kifáradtam, levegőt is alig kaptam és nagyon gyorsan vert erősen vert a szívem. Abban a pillanatban eszembe nem jutott h árthatok.

Lehetséges h emiatt történt a baj vagy ez nem befolyásoló tényező?

Most megint sikerült teherbe esni, és nagyon izgulok h most rendben lesznek-e a dolgok. A tudat h az előző terhességem a felelőtlenségemből adódott, emészt, viszont ha arra gondolok h így volt, a mostani terhesség szempontjából örülök, mert esélyesnek látom akkor a mostani terhesség sikerességét.

Szerintetek?


2013. júl. 15. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem attól volt
2013. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Ne agyalj ilyeneken. Ha nem lett volna beteg vagy beágyazódott volna jól, akkor nem ment volna el. Gratula a másodikhoz, nyugodj meg.
2013. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fogad el, és már ne agyalj rajta.
2013. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt,hogy emiatt történt a baj!
2013. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi

akkor szerintetek nem ez volt a gond? de akkor most is megtörténhet :(

probálok csak pozitív dolgokra gondolni, de aki már átesett ilyenen az tudja h nem olyan könnyű

2013. júl. 15. 16:56
 6/11 anonim ***** válasza:

biztos nem emiatt volt.

elméletileg megtörténhetne megint, de ha nincs szervi vagy hormonális gondod, akkor szinte semmi esély rá, hogy kétszer egymás után megtörténik.

egyébként én is végigrettegtem a terhességemet és már bánom. inkább ki kell élvezni!

2013. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megszületett a kisfiam, majd 4 vetélés, aztán a kislányom született.

Utána megint egy vetélés, és most vagyok 16 hetes mégsem fordult meg a fejemben hogy megint baj lehet

2013. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyetlen akkor, aki azt mondja, hogy lehet.

Hasonlóképpen jártam.

9. hétben voltam, a lányom szülinapi bulijára készültünk, már pénteken nagybevásárlás, takarítás, másnap a buli, még ha nem is én főztem, de sütöttem, készültem, 15 vendég jött.

Este azt éreztem, hogy életemben nem voltam ilyen fáradt, borzasztó kimerült voltam, nagyon túlhajtottam magam. Másnap eltűnt az összes terhességi tünet.

Mivel a lányom előtt is volt vetélésem és a lányommal való terhességemet gyakorlatilag végig rettegtem, most nem akartam pánikolni, nem mentem rögtön orvoshoz, meg pont olvastam, hogy 9. hét környékén csökkenhetnek a tünetek. Annyi mondjuk megmaradt, hogy esti fogmosásnál hányingerem volt, de mint utólag kiderült, ezt más okozhatta, mert néha most is érzem.

Na aztán kiderült, hogy elhalt a terhesség.

Lehet persze, hogy nem ez okozta, amúgyis volt valami baj a babával, azért ment el ilyen könnyen, sose fog kiderülni.

De utólag végiggondolva azért fura, hogy egyik-napról a másikra megszűntek a tünetek és pont egy ilyen megerőltető nap után.

Aztán 3 mensit kivártunk és elsőre megfogant a kisöcsi, hamarosan két éves lesz. Semmi gond nem volt.

Ne izgulj, de azért ne erőltesd meg magad! Minden jót!

2013. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 16. 11:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Én se mértem, hogy miért vágja így mindenki rá, hogy nem attól volt. Talán vígasztalásból? Tapintatból?

Az igazság az, hogy nekem is missed ab lett a vége. Én ugyan nem túráztam, de mégis azon kattogok, hogy hol ronthattam el, mi lehetett a gond. Nekem is 8. hét volt. Az biztos, hogy nem a 10 méteren múlt, de szerintem a túleröltetéstől simán lehetett. Mi utaztunk és nagyon meleg volt, nagyon rosszul éreztem magam. Lehet, hogy az is hozzájárult. Nem tudom...

2013. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!