Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vasárnap volt Missed Ab...

Kriszta0930 kérdése:

Vasárnap volt Missed Ab műtétem 10hetes volt a pici, de nem volt szívműködés, tegnap nem véreztem ma nagyon pici rózsaszínes van, ez normális?

Figyelt kérdés
A másik, hogy volt e olyan aki a műtét után már az első menstruáció után teherbe esett? Ha igen minden rendben volt?
2013. júl. 23. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Először is sajnálom. Nekem is volt pár hete, csak az enyém 8 hetes volt. Normális, hogy nem vérzel, én is csak másnap véreztem.

Kontrollon direkt rákérdeztem a teherbe esésre. A lelki dolgok miatt 2-3 hónap kihagyást javasolnak, de ha mégis összejön korábban a baba (akár már az első menzesz előtt), nem nagyobb a vetélés kockázata, mint egyébként.

Persze nyilván függ attól, ki hogyan gyógyul (ezt kontrollon megmondják) és mekkora volt a baba). Ha van szövődmény, ennél hosszabb kihagyást is javasolhatnak.

Nekünk első lett volna, először úgy gondoltam, hogy most jó ideig nem próbálkozunk, mert ennyi elég volt, nem akarom meg egyszer, aztán úgy, hogy amint lehet, azonnal. Most meg napról napra változik a véleményem - talán tényleg érdemesebb várni, amíg az ember biztos abban, mit szeretne. A dokim biztatott, hogy legközelebb minden rendben lesz, de hát egyrészt én korábban is ezt reméltem, másrészt meg mi a garancia...

2013. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.Hát én is sajnálom,hogy veled is ez történt.Nekem volt sajnos már egy ilyenem 2007-ben,de ott nem volt csak üres petezsák viszont most még vasárnap műtét előtt is láttam a kontroll uh-n a picit :( Anno nem szerettem volna babát a történt dolog után,de végül 1évre rá váratlanul terhes lettem és született egy egészséges kisfiam aki lassan 5éves.Most ahogy vártam a műtétre úgy gondoltam nem szeretnék több babát,mert elég volt ezt átélni!De tegnaptól megváltozott a véleményem és úgy érzem,csak egy újabb terhesség,baba lesz a vigaszom,szóval nagyon szeretnék babát!!
2013. júl. 23. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem 2nap után indult el a vérzésem a korházban véreztem ahogy haza engedtek este elmúlt.Aztán leittam magam kiordibáltam magam zokogtam stb.. akkor megindult de nagyon.
2013. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3 hónapot nem a lelki okok miatt mondják, hanem azért mert a méhfalat megkapargatják, s annak regenerálódnia kell. Fizikális szempontból várd ki a 3 hónapot!!!!!

Nekem tavaly júliusban volt missed, 3 hónap kivárva, első hónapban siker = szombatra vagyok kiírva.


39+5 hkm

2013. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!