Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Valaki irjon mar nekem a...

Valaki irjon mar nekem a missed abortuszrol valamit! Hogy mukodik, nagyon faj, altatak, meddig tart? Koszonom elore is!

Figyelt kérdés
Ugy gondolom,hogy nekem az van ,12 hetesen csak petezsak, baba nincs.Tegnap voltam uh-on.Este meg alvadtver szeruseg jott ki belolem,de varnom kell egy hetet,vagy ha nagyon eros a verzes es a gorcsok.Varjam meg a jovo hetet,vagy menjek vissza azonnal?

2013. aug. 1. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha erős a vérzés, és görcsölsz, akkor menj be. Amúgy altatásban végzik, kb 15 perc az egész, nem fáj.
2013. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!Lelkileg nagyon :(
2013. aug. 1. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Nekem úgy sikerült feldogoznom, hogy adtam magamnak időt a gyászra. Bármennyit adhatsz, legyen az 2 hét, vagy 2 hónap. De döntsd el előre napra pontosan, hogy mikortól szeded össze magad. Az időt, amit adtál magadnak töltsd nyugodtan szomorúsággal, sírással, panaszkodással. Hidd el megkönnyebbülsz. Majd folytasd az életed, és vissza se nézz. Így kicsit könyebb.
2013. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nemrég volt, sajnos:(

A műtét nem fáj, utána sem. A lelki része az nagyon. Tudom mit érzel. Nagyon rossz:(

Engem is mindenki azzal nyugtat, h biztos megvolt az oka. Jobb most, mint később. Ez így van. Csak akkor jön a kérdés, h miért pont nálam történt meg.

2013. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

MEg miért pont nálam... :(

Kérdező, válaszoltam a másik kérdésednél.

2013. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!