Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy éljem túl, hogy a 21....

Hogy éljem túl, hogy a 21. héten elvesztettem a babáimat, akik ráadásul a 4. lombikra sikerültek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Rettenetesen sajnálom!:( De soha ne add fel, még próbálkozhatsz, soha nem késő, ne add fel! Ami késik nem múlik! Ha viszont tényleg nem tudod feldolgozni, akkor érdemes lenne felkeresned egy pszihologust, ő talán segíthet és neked is könnyebb lesz!

DE SOHA NE ADD FEL! KITARTÁS!:)

2013. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Huuu...

Nagyon szeretnék okosat írni, és megvígasztalni téged. De olyan nehéz. Veled sírok. Sírd ki magad jól és adj időt a gyásznak. Kapaszkodj a párod, a családod szeretetébe, és ne add fel! Hidd el, a sok nehézség és rettenetes tragédia után a boldogság vár már rád! Nekem ez -is- erőt ad a mindennapokhoz: www.maiige.hu

A legjobbakat kívánom neked.

2013. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyászold meg őket. Sírj, feküdj, hisztizz, üvölts.

DE!! Válassz ki egy időpontot most, amikortól megszünteted a gyászt, talpra állsz és a jövődre koncentrálsz!


Nem mehetsz tönkre, mert fog még neked egészséges kisbabád születni, akinek egy életerős, összeszedett édesanyára lesz szüksége!


Minden jót kívánok neked az életben, erőt, kitartást, bőséges gyermekáldást. Támaszkodj a családodra!

2013. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Válassz ki egy időpontot most, amikortól megszünteted a gyászt, talpra állsz és a jövődre koncentrálsz!


Ugye ezt te sem gondoltad komolyan? Ez nem elhatározás kérdése, nem gépek vagyunk, ahol meg lehet nyomni a reset-et.


Nem tudom kérdező, az enyém a 8. héten ment el, és az is nagyon szar, pedig hamar összejött, csak 1 volt és sokkal kisebb, mint a tiedek. Részvétem...

2013. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem nem volt még ilyen tapasztalatom. 26 vagyok, jelenleg még nem akarok babát, de nálam is kérdéses, hogy összejöhet-e majd.

Mint említettem, még nem volt ilyen tapasztalatom, de sokszor segített embereknek az, hogy beszéltek róla, kiírták magukból. Kezdj egy füzetet, és minden gondolatodat írd ki magadból. Nekem ez segített a szerelmi bánatomban. Apámnak mikor 25 év házasság után otthagyták deviza adósságban.. Tudom, hogy nem ugyan az a történet, de hát ha segít ha kiírod magadból. Részvétem.

2013. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Részvétem és sok erőt kívánok.
2013. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyan vagy? A 4-es tanácsát betartottad? Remélem minden ok!
2013. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!