Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti miket csináltatok, hogy...

Ti miket csináltatok, hogy túltegyétek magatokat a vetélésen? Hogy ne gondoljatok állandóan erre? Pl. Elkezdtetek sportolni, vagy ilyesmikre gondolok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudni akartam az okát, és addig jártam orvostól-orvosig, amíg ki nem derült. Én nem tudtam megnyugodni addig. Mellette igen, sportolni kezdtem intenzíven, feszültséglevezetésből.
2013. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Roberta77 ***** válasza:
Én ugyanezt érzem.. Addig meg sem állok, míg ki nem derül valami, így a 2.vetélésem után..
2013. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 vetelesem volt, utolso 2 honapja. En belemerultem a hobbimba (kezimunka). Nekem segit, mindig azon agyalok, mi lesz a kovetkezo munkam, nem azon, hogy miert tortent es mikor lehet mar ujra probalkozni. Persze azert foglalkozom a temaval, azert is talaltam ra a kerdesedre.
2013. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó lenne nekem is valami hobbit találni. Régebben sokat kézimunkáztam én is, de most ahhoz sincs kedvem.
2013. aug. 25. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmit, pedig nekem alapból volt hobbim. De nem volt hozzá kedvem. Én bámultam otthon a tv-t és bőgtem. Aztán meg visszazökkentem a napi rutinba. Minden nappal könnyebb egy kicsit, de néha vannak rosszabb napok, olyankor bőgök.

2 hónapja volt, most gondolkozom azon, hogy próbálkozzunk-e újra vagy előbb vizsgáltassam ki magam (eddig minden eredményem tökéletes volt).

Kíváncsi lennék, az első sikerrel járt-e, kiderült-e valami.

2013. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, én ugyanígy vagyok :( Csak nekem még nagyon friss az egész, egyelőre ülök itthon a kanapén és sírdogálok.
2013. aug. 27. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a sirdogálás a legjobb ilyenkor. Szerintem ha az ember sír egy hétig, kisírja a fájdalmat, és utána minden nappal jobb lesz. Felesleges játszani az erőset, a gyász természetes dolog. Ha játsszuk az erőset, akkor később jön ki. Meg tök felesleges bármit is csinálni, mert úgyse lesz értelme, úgy értem, te nem fogod látni az értelmét, egyszerűen mert ilyenkor az embert semmi más nem érdekli.

Sportolni meg úgyse lehet 6 hétig.

5

2013. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Talán a munka eltereli kicsit a figyelmemet...
2013. aug. 28. 10:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tudsz koncentrálni rá, akkor valszínűleg igen, és gyorsabban fognak menni a napok. Én képtelen lettem volna rá, engem nem érdekelt, mi van a munkával (pedig amúgy imádom a munkámat), semmi nem érdekelt, ezért nem is tudtam belemélyedni.

Jobbulást!

2013. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem elvetéltem, de elvesztettem a kisbabámat a terhesség alatt. Nekem az sokat segített, hogyha beszéltem róla, de tényleg, amikor csak eszembe jutott beszéltem, beszéltem, beszéltem. A legapróbb érzéseket. Addig, amíg meg nem untam saját magam, s rá nem jöttem, hogy sajnos ezen már nem tudok változtatni, s hogy nem ő volt nekem megírva, s nem én neki.
2013. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!