Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Milyen 15 hetesen elvetélni?

Zsuzsi94 kérdése:

Milyen 15 hetesen elvetélni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem ,hogy ilyenkor hogyan zajlik le mert már sokszor utána olvastam ,hogy a 12. Hét után már késõi vetélés meg koraszülés van ,de nem találtam olyan weboldalt ,ahol kifejezetten a 15. Hétröl írtak volna.A válaszokat elõre is köszönöm és elnézést a kínos téma miatt...

2014. máj. 8. 04:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Megint a 24 hetes vagyok... Szóval ne programozd magad a rosszra! Gondolj arra, hogy nem lesz semmi baj, viszont menj el UH-ra. Ha a dokid nem csinálja meg, keress mást!

Tényleg nagyon fontos, főleg a leírt problémáid miatt. Fokozott figyelemre lenne szükséged. Pihenésre is, de könyörgöm, május vége még nagyon messze van!!!

Szóval gyorsan keress egy dokit, aki hajlandó is foglalkozni a kismamáival!

2014. máj. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szia Kedves "24 hetes". Nagyon sajnálom a kislányod. Én most hetente járok szívhangot ellenőrizni, meg ha úgy érzem mondta a doki, hogy menjek be, megnézi UH-on, de azt is mondta, hogy inkább pihenjek, lazítsak és hagyjam a picit nőni, fejlődni, mert az sem jó neki, ha sokat nézik UH-on. Eddig azt mondta, hogy a babával minden rendben, a vérezgetéseim a polip miatt vannak, de nem nyúlhat hozzá egyenlőre, mert azzal viszont ártana a babának. Várni kell ameddig a pici erősödik...

Azt gondoltam, hogy ha túl leszek a 12.héten, akkor picit megnyugodhatok, de most olyan sok fájdalmas esetet látok itt, akikkel már a 12.hét után történt a baj... Próbálok nem aggódni, meg csak arra gondolni, hogy szépen növekszik a pici, a a lelkemben ott van a félelem...

2014. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is megnyugodtam a 12. hét után. Aztán a 25. héten bekövetkezett a tragédia.
2014. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es, sok sikert kívánok!!!!
2014. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

Megvan a szövettan: fertőzött magzatvíz volt a gond.

2014. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha esetleg valaki erre téved, ajánlom mindenki figyelmébe a magzati szívhang hallgatót ugyan ha gond van akkor megmenteni sajnos nem lehet a picit de ezzel mindenki tudja hallgatni ( ellenőrizni) a pici szívhangját és akkor legalább idegeskedni nem kell hogy rendben van-e két uh között. Részvétem az elvesztett picikért, remélem soha nem kell ilyet átélnem Borzasztó lehet.
2018. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!