Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most vagyok 9 hetes. Két hete...

Most vagyok 9 hetes. Két hete voltam ultrahangon, már volt szívverése, normális méretei. Legközelebb három hét múlva kell visszamennem, de nem biztos, hogy tudok addig várni. Mennyi az esélye, hogy bármi baj történik?

Figyelt kérdés
Tudom, 12. hétig bármi történhet, csak szeretném magam megnyugtatni. Vitaminok, rengeteg pihenés. Várom a tapasztalatokat!

2016. jún. 27. 13:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szívhangfigyelő kicsit később lesz majd jó, papír szerint 14. héttől tudod használni pl. az Angelsoundsot. Ha ennyire paramami vagy és nem találod meg a szívhangot, pánikba esel, az nem tesz jót a babának. Én félidő körül vettem, akkor már elég könnyű megtalálni a szívhangot. Kis terhességnél simán előfordul, hogy nem találod meg, a védőnők se mindig találják meg akár félidőn túl is, pedig már érzed, hogy rugdal. :) Ficeregnek nagyon, sokszor úgy kell levadászni azt a szívhangot.
2016. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is naívan mindig azt hittem, hogy a 12. hétig bármi történhet, de sajnos rá kellett eszmélnem hogy a baj bármikor bekövetkezhet. Mi a 26.héten vesztettük el a lányunkat. Egyszerűen nem szabad ilyenre gondolnod, probáld meg elhesegetni a negativ gondolatokat. Sajnos ha bármi baj történik mi nem befolyásolhatjuk. Élvezd a babavárás minden pillanatát :)
2016. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Akkor a babafigyelővel még várok, mert sajna tényleg paramami vagyok vagyis leszek :)

Sajnálom a baba elvesztését :( Szörnyű lehetett... Remélem valamennyire begyógyultak a sebek és a következő baba makk egészséges lesz!

2016. jún. 27. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!