Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem volna? (Bocsi ha...

Elvetéltem volna? (Bocsi ha idétlen kérdés. )

Figyelt kérdés
Ma mikor elmentem pisilni,kijött belőlem "valami". Egészségügyi végzettségem van,felismerek egy kb. 3-4 hetes embriót. Ez a dolog sötét barnás színű volt,vízben nem oldódott fel,nem esett szét..megpiszkáltam és akkor sem. Két kis pötty volt rajta,egy a "fején" és egy sötétebb dudor a közepén (szív?). Kb. 3centis volt,körülötte átlátszó szövet és a végénél ilyen kis "bokor" szerű szintén átlátszó csomó. Azóta görcsölök,de nem vérzek..és a tesztek negatívok lettek amiket csináltam régebben is.

#missed ab #vetélés #megijedtem nagyon
2016. aug. 26. 19:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Igen,lehettem volna terhes..ezt kihagytam. Tehát nem alaptalan a feltevés.
2016. aug. 26. 19:40
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
3 cm, azaz 30mm kb. 12-13 hetesen. Közöd nincs az eü-höz, egyszerűen buta vagy.
2016. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Akkor igen.
2016. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem buta vagyok,csak nem tudom mi lehetett ez,mert még nem volt ilyen..ha csak szemétkedni tudsz,de nincs értelmes válaszod,akkor tartsd meg magadnak a mondandódat.
2016. aug. 26. 19:43
 5/21 A kérdező kommentje:
Sűrű szövetmassza volt,azért a kb.3centi. Alakja már nem nagyon volt..
2016. aug. 26. 19:45
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
De ha te a végzettséged miatt felismered, akkor mi a kérdés? Szerintem mindenképpen menj nődokihoz, de a vetélés tudtommal vérzéssel is jár, nemcsak kiesik belőled valami.
2016. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A kérdés,hogy lehet-e vér nélkül csak görcsökkel vetélni..picit sárgás folyással.
2016. aug. 26. 19:49
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem szemétkedek, de olvasd már vissza,amit írsz. Negatív tesztek ( akkor miért lettél volna terhes?) Fejet, meg szívet látsz egy pár hetes embrióban, ami csak úgy ki eski belőled. Reális???
2016. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Élénkpiros vérzéssel jár.
2016. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
A 3-4 hetes "embrió" az 1-2 hete fogant. Ha végzettséged van, akkor ezt tudnod kell. Nos, ilyenkor még embrióról nem is beszélünk, esetleg petezsákról, szikhólyaggal. Végképp nem 3 centis, fejjel rendelkező emberke-kezdeményről.
2016. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!