Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem volna? (Bocsi ha...

Elvetéltem volna? (Bocsi ha idétlen kérdés. )

Figyelt kérdés
Ma mikor elmentem pisilni,kijött belőlem "valami". Egészségügyi végzettségem van,felismerek egy kb. 3-4 hetes embriót. Ez a dolog sötét barnás színű volt,vízben nem oldódott fel,nem esett szét..megpiszkáltam és akkor sem. Két kis pötty volt rajta,egy a "fején" és egy sötétebb dudor a közepén (szív?). Kb. 3centis volt,körülötte átlátszó szövet és a végénél ilyen kis "bokor" szerű szintén átlátszó csomó. Azóta görcsölök,de nem vérzek..és a tesztek negatívok lettek amiket csináltam régebben is.

#missed ab #vetélés #megijedtem nagyon
2016. aug. 26. 19:36
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Szia! Hasonló dolog történt velem is mint veled. Hányingerem volt, szédültem és úgy görcsöltem mint soha eddigi életem során,és azóta sem fordult velem olyan elő mint akkor. Sűrű sötét vérzésem volt, óránként jártam zuhanyozni.Aztán már mentőt akartam hívni mikor szó szerint elöntött a vér, de gondoltam előbb lezuhanyzom újra.Le guggoltam mert nem bírtam már állni sem, aztán ki "esett"belőlem valami ami nem ment szét,és hasonlóan nézett ki mint amit te is leírtál.Nem ment le a lefolyón a Wc-én húztam le.... Aztán el múlt a görcsölés de a vérzés nem. Nem mentem orvoshoz,azt gondoltam csak egy vércsomó azért görcsöltem mert késett sokat, és hogy a forró víz segített hogy kijöjjön belőlem a vér. Lehet hogy én is elvetéltem,mint te, azt a valamit el kellett volna tenned hogy meg mutasd az orvosnak.Mindenképpen menj és vizsgáltasd meg magad, hisz a vetélés esélye nincs kizárva.Ne foglalkozz azzal hogy itt le butáznak,le hülyéznek senki sem tudhat mindenről mindent,úgy ahogy mi sem ! Jó egészséget kívánok!
2016. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!