Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem volna tán a műtét...

Elvetéltem volna tán a műtét előtt?

Figyelt kérdés

8hetes terhességem sajnos missed ab-al végződött. Adtak pár napot hátha magától beindul a vetélés,de nem. Befeküdtem a korházba de ekkor még csak barnáztam es lamináriát helyeztek fel plusz még hozzá tampont innentol fokozatosan keztem görcsölni de tűrhető volt aztán az éjszaja iszonyatos görcseim lettem kapkodtam a levegőt,es leizzadtam annyira kinlódtam feláltam volna inni de összeestem a fájdalomtól a fájások egyre gyorsabban jöttek es ereztem,hogy valami mintha jönni akarna ki es ezután folyt a vér csöpögött a tamponbol es innentől minden fájdalmam megszűnt.reggel pedig műtöttek. En arra gondoltam,hogy szerintem elvetéltem csak a tampon miatt nem láttam a távozó embriót,szerintetek?

Az orvosok semmit se mondtak csak,hogy jol sikerult a mutet,minden rendben volt


Normális hogy ekkora fájdalmaim legyenek a laminarias tagitastol?vagy vetélés?


2016. aug. 27. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
A " missed ab" MAGA A VETÉLÉS!!!! A kérdésed értelmetlen
2016. aug. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az egészet nem értem. Minek kellett a tampon pl.?
2016. aug. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1: a köznyelvben (vagyis itt) a missed abot valamiért a műtétre használják, nem az összes vetélésre, pedig igazad van. de a kérdező szerintem nem tudja, hogy így van.
2016. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A tampont az orvos helyezte fel gondolom azert,hogy legydn mi felszivja a vért.

Bennem meghalt a baba de NEM távozott belolem ezert kellett a mutet

2016. aug. 27. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt missed ab-om kettő is és mindkettő vérzéssel indult A babák mindkét esetben elhaltak, sőt a másodiknál egyáltalán nem is láttak már embriót, petezsákot se, semmit, csak véralvadékot, mégis szükség volt a műtétre. Az elsőnél megállapították, hogy elhalt a terhesség és a vetélés folyamatban van, mégis csak napokkal később műtöttek, ami alatt folyamatosan véreztem és görcsöltem, a műtétre mégis szükség volt. Szóval,ha most azon agyalsz, hogy magától megindult a vetélés és felesleges volt a műtét, hát nem így van. Az esetek nagy részébe szükség van a műszeres befejezésre, hogy minden kitisztuljon, esetleg 5-6 hetes terhesség tud magától kiürülni.
2016. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!