Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét előtt milyen...

Missed ab műtét előtt milyen /mikor vegyek be fájdalomcsillapítót? És a műtét után? Hát, nem kicsit aggódom

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Saját szakálladra be ne vegyél bármit. Majd a kórházban adnak, amit kell, pont időben.
2016. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Orvossal konzultalj erről. Csak úgy semmit ne vegyél be. Kórházban kapsz gyógyszereket és könnyen bajt okozhat, ha valamit veszel be.
2016. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem sajnos kettő is volt. :(

Egyik esetben sem volt olyan fájdalmam, amire gyógyszert kellett volna bevenni. Mikor beindult a vetélés, akkor az is olyan volt, mint egy erősebb menstruáció, tehát kibírható.

A tágító felhelyezése kellemetlen, de kibírható, fél pillanat az egész.

Műtét alatt altatnak, abszolút nem érzel semmit. Utána éreztem, hogy meggyötört vagyok odalent, de konkrétan nem fájt, nem görcsöltem.

Ha csak a fizikai részét nézem, akkor nincs okod aggodalomra, pár perces rutinműtét, nem fájdalmas. Nekem pl. eddig eszembe se jutott, hogy kellett volna fájdalomcsillapító, pedig nem jól tűröm.

2016. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előtte ne vegyél be semmiképpen se semmit, mert altatni fognak és nem szabad előtte gyógyszert bevenni meg felesleges is. Ha utána esetleg görcsölnél akkor meg a szokásos menzesz/fejfájás fájdalomcsillapítódat beszedheted.

Pár órát kell csak bent feküdni, nem fognak adni semmit, mert addigra hazaengednek. Otthon viszont azt veszel be amit szeretnél, ha szükséges.


Egyébként csak a tágítás fájdalmas, de az is kibírható, menzesz szerű görcs, utána meg nem igazán fáj semmi. Ez a vákuumos módszer már igen kíméletes. Nekem sem és a szobatársaimnak sem fájt egyáltalán semmink.


Ne félj tőle, nem fog nagyon fájni! Csak tudom nem nagy öröm ezen keresztülmenni...

2016. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Ja egyébként ha már szültél előtte hüvelyi úton, akkor még tágítót sem kapsz. Csak a nem szült vagy császáros nőknek tesznek fel lamináriát.
2016. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Nem veszek be semmit!

Császárral szültem, így igen, a lamináriától Félek a legjobban :(

2016. dec. 12. 17:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne vegyél be semmit, se előtte, se utána nem fáj semmi.

(Tényleg nem.)

Amikor a pálcikákat felhelyezik, az mondjuk nagyon szar, olyan, mint a tűszúrás, de arra meg nem hat, bármit veszel be.

2016. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz olyan fajdalmad amire indokolt lenne a fajdalomcsillapito.


Nagyon sajnalom ami tortent!

2016. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mint a tűszúrás??? Mégis Hányszor? Te jó ég!! :((((
2016. dec. 12. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nov. 22-én volt a beavatkozás a Szent Imre kórházban, és ott már nem lamináriát használnak, méhszájtágító tablettát kaptam! Ha jól értettem, azt nem erőltetik bele a méhszájba, a méhnyak mellé helyezik fel. A legkevésbé se fájt.
2016. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!