Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ma fekszem be laminaria...

Ma fekszem be laminaria miatt, holnap műtenek. A műtétig ki sem mehetek a kórteremből? Férjemet láthatom a műtét előtt /után?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :(

Engem laminária nélkül műtöttek januárban és én kimentem a férjemhez még a műtét előtt. Nem tudom, hogy a laminária akadályoz-e majd ebben vagy azzal feküdni kell!?

2016. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom! :(

Sajnos nem tudom

2016. dec. 14. 13:08
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

Ne legy gyerekes siman felkelsz es kimesz Vagy telefonaltok egymasnak chat wts skyp Fb stb stb

Felnott vagy szerintem ki fogod birni

2016. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, inkább ne írtál volna semmit!
2016. dec. 14. 14:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! Oda mész, ahova akarsz, pisilni is lehet (kell). A férjeddel lehetsz a folyosón, a szobába nem hiszem, hogy bemehet.
2016. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Abortusznál pl nem mindig fektetnek be. Egyik nap felhelyezik a lamináriát, másnap műtenek, a kettő között pedig otthon "szenvedsz csendben" mert elég erősen görcsölsz tőle.

Biztos vagyok benne, hogy nem kell végig feküdnöd.

2016. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kimehetsz a kórteremből.
2016. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Ez hülyeség! Nekem is missed ab volt, és egyáltalán nem görcsöltem. Aznap reggel kellett bemennem, 1 körül műtöttek, 5-kor hazamehettem.


Nem kell ijesztegetni a kérdezőt, így is van elég baja. Tény, hogy a laminaria felrakása nem kellemes, nekem olyan volt, mintha tűvel szurkálnának, de utána semmit nem éreztem. Se műtét előtt, se utána nem fájt semmi, lelkileg sokkal rosszabb volt.


14:55-ös

2016. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Szia! Én másfél hete estem át ugyan ezen. Este helyezték fel a lamináriát. Sok rosszat olvastam róla, nagyon egyén függő, hogy bírod. Nekem kellemetlen volt, de semmi kibírhatatlan fájdalom. Utána 2 óráig nem lehetett wc-re menni illetve mászkálni, hogy ne mozduljon el /essen ki a helyéről. Kórterembe be lehetett jönni bárkinek közben. Másnap délutánra csúszott a műtét nálam, addig se enni se inni nem lehetett, de mászkálni igen.

Kitartást, és sok erőt!

2016. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8as én meg végig görcsöltem az éjszakát. Leírtam, hogy mi a tapasztalatom.
2016. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!