Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hetesen elhalt a magzatom 3...

8 hetesen elhalt a magzatom 3 eve es azota sem esek teherbe. Lehet h a doki vmit elszúrt?

Figyelt kérdés
Tervezett baba volt. Mentem 7 hetesen akkor az volt rairva a papiromra h elo embryo. 9 hetesen mentem vissza egy ellenorzesre es akkor mondta a doki h elhalt. Egy hete. Vagy is 8 hetesen. Mivel nem indult be a veteles ezert befejezte mutettel. De saj nos 3 eve nem jon a baba? Lehet h vmit elszurt a doki. Nagyon félek ettől. Köszönöm akinek van tapasztalata es meg osztja.
2017. jan. 14. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért vartal 3 évet? Nem mentetek kivizsgálásra? Meddőségi központba?

Ne várj tovább szerintem.

Semmit nem írtál, van-e cikkusod, koveted -e a peteerest, stb.

Így nem tudunk semmit válaszolni.

2017. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha 3 éve próbálkoztok rendszeresen akkor ott lehet már gond van.

Én már 1 év után kértem volna teljes kivizsgálást emiatt, mert ez nem normális.


Persze lehet hogy minden oké, csak olyan típus vagy aki alapból nehezen esik teherbe és akkor pont összejött. Bár ha elhalt a magzatod lehet komoly gond van a szervezetedbe ami egy jel arra hogy nem tudsz kihordani egy babát,de még fogantatás sem működik rendesen.

Vizsgáltasd ki magad, ha mégis probléma van, sok esetben van rá megoldás. De az sem kizárt hogy a párodnál van probléma.

2017. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
már rég ki kellett volna vizsgáltatnod magad.
2017. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 8. héten legtöbbször azért mennek el a babák, mert betegek. Én is így jártam, és szerintem igaza volt a dokinak, a következővel nem volt gond, pedig progit se kaptam.

De 3 év után tényleg érdemes lenne legalább a legalapabb vizsgálatokat megcsináltatni. Ha egyszer már sikerült, szerintem nagy gond nem lehet.

Nem hiszem, hogy valamit elszúrt a doki, de lehet, hogy elzáródtak a petevezetékek vagy valami hormonzavar lett. Nekem a missed ab előtt pontos 28 napos ciklusom volt, utána meg összevissza jött meg 21 és 29 nap között nagyon sokáig. Aztán beállt 25 napra. De nyilván nem volt normális a 21-29 nap, csak már elegem volt az orvosokból, és nem mentem vissza vele, mert a kudarc után sokáig nem is mertem újra belevágni, így mindegy volt.

Magamból kiindulva szerintem pszichés okai is lehetnek, hogy nem jön össze. De persze biztosabb egy kivizsgálás, mint a találgatás, meg hogy ráfogod valamire.

2017. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mar volt atjarhatogi arjarhato vagyok. Szedtem clostit is. A parom sperma eredmenye is jo. Volt 4 inszunk. Majd most augustusban lesz a lombikom. De elvileg minden ok velem. Hat majd kiderul.
2017. jan. 15. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Ennyi vizsgálat, beavatkozás után biztosan kiderült volna, ha elszúrtak volna valamit.

Lehet, hogy az előző baba volt a csoda.

Drukkolok

2017. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hasznaltam ovulácios tesztet amikor pozi volt akkor mindig vmelyik napjan egyutt voltunk. De multkor voltam uhn es 4,5 mmes a méhfalam. Azt hiszem a ciklus 12. Napján voltam. Az vekony nem?
2017. jan. 15. 12:41
 8/12 anonim ***** válasza:

hormonsor?

pajzsmirigy?

IR?

2017. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azok is rendben vannak elvileg. De most a lombikhoz ismét kell majd ciklus 3. Napi vérvétel.
2017. jan. 15. 16:14
 10/12 anonim ***** válasza:
értem,hogy rendben vannak,de írd már be az eredményeidet!
2017. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!