Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélést hogy dolgoztátok fel?

Vetélést hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

Nem tudok vele mit kezdeni, olyan érzés, mintha Isten vagy valaki elvette volna őt tőlünk és nem tudjuk mi visszahozni. 9. héten.

31N


2017. ápr. 23. 16:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Spontán vetélést értek ez alatt.
2017. ápr. 23. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is nagyon sajnalom! En is ateltem osszel, ugyanigy uresseget ereztem. Sajnos azt mondjak, es igaz, hogy a veteles fajdalmat egy ujabb terhesseg tudja elhomalyositani. Persze az ujabb terhesseg alatt is ott a rossz erzes hogy neha feltolulnak az akkori erzesek (marmint eszembe jut mit ereztem akkor amikor meglattam a vert a wc-papiron), es meg mindig rossz erzes, de most ismet allapotis vagyok (immar 21 hetes) es mar nyilvan csak egy rossz emlek.


Nekem a vetelesem oktoberben volt, Karacsonykor mar pozitivat teszteltem :) Neked is mihamarabb kivanom az uj pozitiv tesztet :)

2017. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőt nagyon nehéz, de 4.5. is ! Nálam a lisztérzékenység miatt voltak a vetélések. Fél éves gluténmemtesség után sikerült a baba.
2017. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

8. héten vetéltem el.

a 4. hónapba pozi lett a teszt,dokihoz mentem egyből gyógyszer miatt. De a pozitív teszttől kezdődően rettegve mentem mindig pisilni,hogy vért látok. Aztán persze vérezni kezdtem :( 6 hét helyett csak 5 hétnek felelt meg a terhesség az uh alapján. A dokim a vérzés miatt emelet a gyógyszer adagon és bíztunk a jó szerencsébe. Egy hét múlva újra mentem és szépen fejlődött. A vérzés-barnázgatás a 8.hét közepén maradt abba, a baba végig szépen fejlődött csak a mensi szerinti időhöz képest egy héttel kisebb volt. Minden jól alakult. A következő terhességemnél ugyan ezt játszottuk végig, vérzés, kisebb a baba,de aztán minden jól alakult. A következő terhességem végre teljesen normális volt, akkora volt amekkorának mensi szerint lennie kellett és vérzés se volt (de ettől független megvolt a pánik minden wc-re menetelnél vagy egy enyhe pici görcsnél). Rányomta a bélyeget a többi terhességre is és könnyebb akkor lett amikor az első gyerekem megszületett,de a mai napig élesen bennem van annak a jó pár órának a történései :( az csak grátisz volt,hogy miután biztos ami biztos alapon kitisztítottak 3 napig tartottak bent a kórházba (a mai eszemmel,fél nap után önként távoztam volna) és ezalatt a 3 nap alatt 2 abortuszossal voltam egy kórterembe.

2017. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyj időt magadnak arra, hogy ezen túllégy. Sírj, dühöngj, ami jólesik. Nekem is a megdöbbenés, az üresség volt a legerősebb érzésem.

Nekem tavaly áprilisban volt vetélésem műszeres befejezéssel 8 héten.

Kb 1 hónapig nagyon fájt, aztán előre tekintettem, az újabb terhességre, babára készültem.

A harmadik ciklusban teherbe estem, februárban született a fiam.

Nagyon gyakori ez sajnos. Ezzel én is akkor szembesültem, amikor velem is megtörtént, és sorstársakat kerestem. Így kerültem ide a gyk-ra is pl. 😀

2017. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Ilyenkor a babák legtöbbször azért mennek el, mert betegek. Arra kell gondolni, hogy jobb, hogy a 9. héten történt, nem mondjuk a 16-odikon, 20-adikon, jobb, hogy nem született beteg baba, és jobbb, hogy nem nekünk kellett dönteni a sorsáról a 12. heti genetikai ultrahang után...

Másodszorra sikerülni fog, nekem még utrogestant se adtak.

2017. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nagyon sajnalom ami Veled tortent.

Adj idot magadnak, magatoknak. Egy dolgot tarts eszben:

Lesz gyereked. Nem most, hanem kicsit kesobb. De lesz.

2017. ápr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!