Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt nyitott hozzáállású...

Vannak itt nyitott hozzáállású, oltatlan, nihilista kívülállók akik barátkoznának?

Figyelt kérdés

A kérdés szándékosan figyelemfelkeltő és provokatív, de talán van benne egy kis igazság, hogy kikkel tudnék barátkozni.


Harmincas éveim közepén járok, barátom nemigen van, elég magányos vagyok, a nememet megtippelheted.


Az életfelfogásomban valószínűleg érezhető némi nihilizmus, de nem sokat gondolkozom ezen, nem próbálok megfelelni semmilyen eszmének.


Kicsit szkeptikus vagyok, hogy aki itt a gyakorin lóg, az mennyire lehet egészséges, pedig én is itt vagyok most (még ha csak rövid ideig is).


Azért látok néha jó hozzászólást, így arra következtetek, hogy vannak olyanok, akikkel jól kijönnék.


Meg ugye akinek nincs jobb dolga mint itt lenni, az talán szívesen barátkozna.


Nem vagyok utazós, nem is vagyok túl tehetős hogy sokfelé utazzak. De így hogy jön a jó idő, jó lenne többet lenni kint. Kirándulni kevésbé forgalmas helyeken, túrázni, balatonozni, kerékpározni vagy sátrazni valamerre.


Az anyagi siker nem érdekel, és nem tudok azonosulni azokkal akiket viszont igen.


Ami úgy általában a médiában hír, az engem valószínűleg nem foglalkoztat. Bár humorizálni szeretek bármiről, csak nem veszem komolyan a híreket, politikát.


"Oltatlan" vagyok, de nem zavar, ha te kértél covid oltást, amíg téged sem zavar, hogy én nem kértem. Úgy érzem aki kérte a covid oltást, nem tájékozódott túl jól. Ez egy ellentmondásos téma, és nekem fontos, hogy ki hogyan reagál rá, ki mennyire nyitott. Egyedül a gúnyolódást tartanám menthetetlenek amúgy, mert mindenki tévedhet, kérdés hogy ezt ki hogyan teszi.



2023. ápr. 15. 16:13
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim válasza:
6os vagyok. Nem fogok válaszolni az üzenetedre. 1000ből talán 1 kivétel akad ezen az oldalon, ami nem túl ígéretes. Pont ezért nem kezdek beszélgetésbe se. Felesleges idő- és energiapazarlás.
2023. ápr. 15. 23:35
 32/55 anonim válasza:
De azért itt vagy az ismerkedés kategóriában #31, hogy lepattintsd. Szerencsés a kérdező, hogy nem válaszolsz.
2023. ápr. 15. 23:43
 33/55 anonim válasza:

A kezdőoldalt tekergettem mikor megláttam a kérdést, és kíváncsi voltam az okfejtésre. Világosan leírtam, hogy én nem ezért vagyok itt, de valamennyire tudok azonosulni vele, és sok sikert kívántam. Ennek ellenére most írt üzenetet. Innentől kezdve nem tudok mit hozzáfűzni. Az hogy te mit gondolsz ezzel kapcsolatban, nem érdekli a kutyát se. Te se azért válaszoltál, mert ismerkedni akarsz a kérdezővel, vagy bárhogy hozzá tudsz szólni érdemben, hanem engem próbálsz provokálni.

Eredj inkább aludni. Puszi.

2023. ápr. 15. 23:49
 34/55 anonim válasza:

32es válaszod sem segítségnyújtásnak, sem érdeklődésnek nem mondható, kizárólag nekem próbáltál beugatni. Nyilván nem a korábbi lehetséges válaszaidról, vagy privátozásodról beszéltem, de ahhoz már túlságosan korlátolt vagy szellemileg, hogy ezt felfogd.

A véleményed nem érdekli a kutyát se - ennek értelmezésénél is kudarcot vallottál, habár egy ponton elgondolkodtam, hogy vajon csak túl ostoba vagy, vagy manipulatív, rosszindulató módon próbálod ferdíteni amit írtam és felhasználni ellenem. Valószínű csak ostoba vagy.

Próbálkozhatsz még egészen nyugodtan, de csak magadat járatod le... Nem fogom már nézni a kommenteket szóval nyugodtan őrlődj magadban. PUSZI!!!

2023. ápr. 16. 00:08
 35/55 anonim válasza:
Elképesztő bazdmeg, hogy minden k.va kérdés alatt ölitek egymást, szánalmas balf.sz bagázs.
2023. ápr. 16. 01:43
 36/55 A kérdező kommentje:
A gyakorin én pont csak ismerkedni vagyok. Mivel barátot keresek, a külső kevésbé számít, szóval szerintem így nem annyira rosszak az esélyek, mintha társkeresés lenne kép nélkül. Meg a kérdés már leszűkíti azt a kört.
2023. ápr. 16. 09:04
 37/55 anonim válasza:
33: szánalmas magyarázkodás, talán csak töröltetni szánalmasabb, ami nem tetszik XD.
2023. ápr. 16. 10:35
 38/55 anonim válasza:
Nem csodálom hogy nincsenek barátaid
2023. ápr. 16. 13:41
 39/55 anonim válasza:

#9


Jaaj már


Tologassátok, tologassátok aztán mikor nem lesz semmi majd végül megmondjátok 100 év múlva minden emberre aki meghal végelgyengülésben hogy nah tessék az oltás mellékhatása

2023. ápr. 16. 13:43
 40/55 anonim válasza:

#19


Hát nem

[link]

2023. ápr. 16. 13:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!