Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt nyitott hozzáállású...

Vannak itt nyitott hozzáállású, oltatlan, nihilista kívülállók akik barátkoznának?

Figyelt kérdés

A kérdés szándékosan figyelemfelkeltő és provokatív, de talán van benne egy kis igazság, hogy kikkel tudnék barátkozni.


Harmincas éveim közepén járok, barátom nemigen van, elég magányos vagyok, a nememet megtippelheted.


Az életfelfogásomban valószínűleg érezhető némi nihilizmus, de nem sokat gondolkozom ezen, nem próbálok megfelelni semmilyen eszmének.


Kicsit szkeptikus vagyok, hogy aki itt a gyakorin lóg, az mennyire lehet egészséges, pedig én is itt vagyok most (még ha csak rövid ideig is).


Azért látok néha jó hozzászólást, így arra következtetek, hogy vannak olyanok, akikkel jól kijönnék.


Meg ugye akinek nincs jobb dolga mint itt lenni, az talán szívesen barátkozna.


Nem vagyok utazós, nem is vagyok túl tehetős hogy sokfelé utazzak. De így hogy jön a jó idő, jó lenne többet lenni kint. Kirándulni kevésbé forgalmas helyeken, túrázni, balatonozni, kerékpározni vagy sátrazni valamerre.


Az anyagi siker nem érdekel, és nem tudok azonosulni azokkal akiket viszont igen.


Ami úgy általában a médiában hír, az engem valószínűleg nem foglalkoztat. Bár humorizálni szeretek bármiről, csak nem veszem komolyan a híreket, politikát.


"Oltatlan" vagyok, de nem zavar, ha te kértél covid oltást, amíg téged sem zavar, hogy én nem kértem. Úgy érzem aki kérte a covid oltást, nem tájékozódott túl jól. Ez egy ellentmondásos téma, és nekem fontos, hogy ki hogyan reagál rá, ki mennyire nyitott. Egyedül a gúnyolódást tartanám menthetetlenek amúgy, mert mindenki tévedhet, kérdés hogy ezt ki hogyan teszi.



2023. ápr. 15. 16:13
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim válasza:
40: Dec 28 neked a napokban volt? Időutazó vagy xD.
2023. ápr. 16. 13:49
 42/55 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett, én nem állítottam soha, hogy az oltásnak van káros mellékhatása.

Meg millió ok miatt kérhette valaki, szóval megértem.

Aki akar, ír privátban, nálam itt a pont.

2023. ápr. 16. 14:17
 43/55 anonim válasza:

#41


Hát

Én csak ezt találtam a témában ami a legfrissebb volt


A te forrásod mi mert 1 db hírt sem találtam róla


Jah és ha lehet ne Mari néni facebook posztját oszd meg mert Mari néni nem hiteles forrás

2023. ápr. 16. 14:20
 44/55 anonim válasza:
43:Ja persze, ha te nem találtál, akkor nem is létezik. Te magad vagy a mari néni xD.
2023. ápr. 16. 14:24
 45/55 anonim válasza:

#44


Kérlek hozd el a fényt az életembe mert előlem titkolja a háttérhatalom ezt az infót :)


Ha megdobsz a linkkel megköszönöm

2023. ápr. 16. 14:38
 46/55 anonim válasza:

45: jó neked az USAtoday, pláne a múlt évi; annál még a tv2 is hitelesebb hírforrás :)).

De nem vagyok a hírügynökséged, aki keres, talál. Ha nekem sikerült, akit annyira lenézel, kepzeld mi jöhet össze neked!

2023. ápr. 16. 14:41
 47/55 anonim válasza:

#46


Hát ilyet. Egy embertársad ott hagyni az ármánykodó népírtás sűrűjében és megtagadni tőle a tudást :(


De már beoltottam magam szóval nekem úgyis mindegy már hisz idén meghalok

Vagy egy év múlva

Vagy azután

Vagy azután

Vagy azután


De legkésőbb mire minden időskorú megszokott halni tuti biztos kinyír a Pfizer

2023. ápr. 16. 18:24
 48/55 anonim válasza:

Pfizer 3x? Már ne tervezz 10-nél tovább a jövőben.

Aki csak kínait, annak szerencséje volt.

Mindenki más a kettő között.

Aspirin protectet szedjetek mindennap.

2023. ápr. 16. 18:27
 49/55 anonim válasza:

Eszméletlen, hogy egy barátkozós poszt alatt is képesek az emberek egymásnak ugrani a Covid oltás miatt...

Kérdező, ha aktuális még a kiírásod, írj privátban. :)

Bárki mással is szívesen beszélgetek barátkozás céljából, aki értelmesen ír, és nem acsarkodik minden megosztó témán.

2023. ápr. 18. 09:08
 50/55 anonim válasza:
50: őszintén nagyon sajnálom, hogy a tények bántják a törékeny érzelmeidet. Majd a kedvedért eltöröljük a tényeket. Remélem, akkor jó lesz a pici lelkednek.
2023. ápr. 18. 10:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!