Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan emberek...

Vannak itt olyan emberek akiket érdekel az okkultizmus és a sátánizmus?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan emberekkel barátkozni, beszélgetni, akiket érdekel az okkultizmus és a sátánizmus. 31 éves nő vagyok. A Lavey-i sátánizmust követem, szeretem a metál zenét, érdekelnek az okkult dolgok. Hiszek a túlvilágban.

2023. okt. 12. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
az utobbi időben sok érdekes posztot láttam tiktokon a témában, és tényleg elég érdekes. Miben nyilvánul meg h követő vagy? kinézetedben látszik valami?
2023. okt. 12. 18:56
 2/23 A kérdező kommentje:
A kinézetemben nincs semmi extra. Gyakran vagyok fekete ruhában, de szeretem a sötétzöld, sötétkék, sötét narancssárga színű ruhákat is
2023. okt. 12. 19:03
 3/23 anonim válasza:
Nem vagyok sátánista de írhatsz mert érdekesnek találom az ilyesmit.
2023. okt. 12. 19:19
 4/23 anonim válasza:
Elég reménytelen helyzetben van fajunk, Sátán és az Orion birodalom messze van, a YHVH nevű szörny pedig gondtalanul emészti a lelkeket. Amely a szürke idegenekként ismert földönkívüliek kollektív tudata amely fizikailag a Mars Phobosz holdján van jelen. Sokan, köztük Aleister Crowley is ilyennek rajzolta le miután "látta". A "harmadik szem" aktiválása után bárki láthatja az igazságot ami annyira borzasztó és kegyetlen mint maga a természet. Ha többet akarsz megtudni írj nyugodtan.
2023. okt. 12. 19:59
 5/23 anonim válasza:
És milyen túlvilágban hisz egy sátánista? Őszintén érdekel.
2023. okt. 12. 23:32
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom természetfeletti erőkben hiszek, és abban hogy van élet a halál után
2023. okt. 13. 19:32
 7/23 anonim válasza:

élet után?


életemben sincs normális életem, hát még utána is szopj@ak?

2023. okt. 13. 19:37
 8/23 anonim válasza:
Pont arra vagyok kíváncsi, hogy egy sátánista szerint milyen élet van a halál után.
2023. okt. 13. 20:50
 9/23 anonim válasza:
Milyen lenne? a sátán a keresztény lore része szóval pokol, démonok, elkárhozott lelkek...stb.
2023. okt. 13. 20:59
 10/23 anonim válasza:
De kétlem, hogy egy sátánista a keresztény hitvilág gonosz lelkének társaságára vágyik. Akit letaszított Isten a pokolba.
2023. okt. 13. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!