Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan emberek...

Vannak itt olyan emberek akiket érdekel az okkultizmus és a sátánizmus?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan emberekkel barátkozni, beszélgetni, akiket érdekel az okkultizmus és a sátánizmus. 31 éves nő vagyok. A Lavey-i sátánizmust követem, szeretem a metál zenét, érdekelnek az okkult dolgok. Hiszek a túlvilágban.

2023. okt. 12. 18:26
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Ez olyan mint az üvegtigrisben revicky ,monológja. Azért mert te pepsit iszol, és nem kólát más vagy. Pedig ugyanazt a cukros löttyöt iszod. Ha többen isznak kólát azért iszol pepsit mert az menőbb. Az emberek többsége sátánizmus, nem igazi hívők, csak az más sötét dolog egyedibb, menő. de köze sincs semilyen hithez. De mert úgy dönt ő abban hisz egyedinek , másnak érzi magát, ez olyan gyarló emberi tulajdonságok egyike.
2023. okt. 18. 23:32
 22/31 anonim válasza:
Én nem vagyok sátánista, de a metált szeretem.
2023. okt. 24. 08:52
 23/31 Waff válasza:
Kérdező, én nem értelek. Ha Istent elutasítod, mármint azt mondod hogy nem létezik és soha nem is létezett, akkor hogy követheted a gonoszt? Vagy az az elv hogy csak és kizárólag a gonosz létezik és ő teremtett mindent? De akkor hogy lehet az emberben a szeretet? Hogy lehet bármi jó a világban és az emberben, ha minden a gonosz műve? Egyáltalán hogy létezne a világ? Hisz a gonosz célja a világ és az ember elpusztítása, hisz a gonosz emberölő. A szeretet tiprása, az ember állattá való leminősítése és elpusztítása a célja, hogy létezne akkor most is az ember?
2023. okt. 26. 15:47
 24/31 A kérdező kommentje:
Én a Lavey sátánizmus követője vagyok. Anton Lavey nem hitt abban, hogy létezik Isten, és létezik a Sátán. Lavey úgy tekintett a sátánra, mint egy szimbólumra. Lavey szerint a Sátán az egyén szabadságát jelképezi. Lavey használt mágiát, én is használok mágiát. A mágia létezésében Lavey is hitt. Attól függetlenül, hogy én a Lavey sátánizmus követője vagyok szívesen barátkozok olyan sátánistával, aki a Sátánra úgy tekint, mint a vezetőjére.
máj. 14. 11:21
 25/31 anonim válasza:
Ez nem az ő eredeti gondolata hogy a szabadságot jelképezi. Isten azért hagyja hogy létezzen a gonosz a világban hogy az embereknek legyen szabad választása.
máj. 14. 12:06
 26/31 A kérdező kommentje:
Te Istenhez imádkozol, ugye? Jössz ide kritizálni a Lavey sátánizmust? Azt hiszed, hogy itt bárkit érdekel a véleményed? Rád csak a hozzád hasonló buta, agymosott keresztény emberek kíváncsiak. Én azért írtam ki ezt a kérdést, mert sátánistákkal akarok beszélni. Nem az agymosott keresztényekre vagyok kíváncsi
máj. 14. 13:12
 27/31 anonim válasza:
Én a szimbolizmust magyarázom a dologban, úgy látszik itt te vagy vallási fanatikus :D
máj. 14. 13:14
 28/31 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy írni fog ide mindenféle idióta, aki majd mindenbe bele pofázik, és kritizálni fogja Lavey-t
máj. 14. 13:19
 29/31 A kérdező kommentje:
Egy ideig én is hittem abban hogy létezik a pokol és a Sátán, de most már inkább azt vallom, amit Lavey. A halál után nem kerül sehova a lelkünk. Lavey is ezt vallotta.
máj. 14. 14:59
 30/31 anonim válasza:
A lényeg hogy egy olyan világban amiben létezik a gonosz sokkal értékesebb jónak lenni. az isteni üdvterv része
máj. 14. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!