Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találkozó ma este, Budapesten?

Találkozó ma este, Budapesten?

Figyelt kérdés

Ha összegyűlünk páran valahova beülhetnénk, megbeszélés kérdése hová.

Huszonévesekre gondoltam elsősorban, +/- pár év.

Mindegy ki vagy, mi vagy, csak tudj normálisan viselkedni. : )


26/F



2023. nov. 18. 19:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
Merre a városon belül?
2023. nov. 18. 19:47
 2/12 A kérdező kommentje:
Valahol belváros környékén gondoltam. Ott van élet, meg utazás tekintetében is az a legjobb szerintem bárhonnan.
2023. nov. 18. 19:53
 3/12 anonim válasza:
Kéne pár lányka is. :D
2023. nov. 18. 19:57
 4/12 A kérdező kommentje:

Az ilyen hozzászólásokra pont nem fognak jönni )

Én tényleg örülök a nagy egymásra találásoknak, de én egy kötetlen, barátibb találkozóra gondoltam, aztán persze mindenki azt csinál amit akar. Szerintem elég kínos ha valaki csak ezért van ott.

2023. nov. 18. 20:10
 5/12 anonim válasza:
Hát srácos iszogatásra általában van kivel menni az embernek.:D
2023. nov. 18. 22:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát randizni is van kivel menni az embernek általában. Nem srácod iszogatásra gondoltam, mint mondtam jöhet bárki, de nem is csoportos randit akarok, vagy hogy nyálcsorgató emberek “utazzanak” egy társaságon mert másképp nem tudnak nőkkel találkozni… Millió oka lehet miért nincs valakinek még társasága, pl. nem helyi. De mindegy, úgy látom ez az oldal kuka, csak kiéhezett emberek látogatják már.
2023. nov. 18. 22:36
 7/12 anonim válasza:
Attól miért lesz kiéhezett valaki, mert nem idegen csókákkal akar inni menni? Haverokkal még elmegy ez... bár ott is szoktak lenni lányok is.
2023. nov. 18. 22:42
 8/12 A kérdező kommentje:

Nőként nem lennék idegen? 😂🤡 Mindenki idegen amíg nem

Ismered meg.

Amúgy meg nem kell, egy egyszerű kérdést tettem fel, ha nem érdekel a dolog akkor nem kell itt tépni a szádat.

2023. nov. 18. 23:20
 9/12 anonim válasza:
Látom bejött a kérdés. Vagy egy kocsmából írsz éppen a skacokkal? :D
2023. nov. 18. 23:39
 10/12 anonim válasza:

Igen, mily meglepő. :D Idegen nőkkel szívesen elmegy inni az ember férfiként, idegen pasasokkal meg nem.

Ez aztán az érthetetlenség. :D

2023. nov. 18. 23:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!