Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Elvesztettük egymást anotalkon...

Elvesztettük egymást anotalkon, magadra ismersz?

Figyelt kérdés
18 éves vagy, éppen a terveinkről beszéltünk, mikor megszakadt a chat. Ha te vagy az, írj.

2021. aug. 22. 01:15
 1/9 anonim válasza:

Anotalkon simàn elveszítheted az embert, úgy is, ha random befagy.

Engedd el, nem fogod megtalálni. :/

2021. aug. 22. 02:03
 2/9 anonim válasza:
Írj;)
2021. aug. 22. 02:30
 3/9 anonim válasza:
Ezért kell áttérni az Anotalkról másik platformra beszélgetni, hogy később is el tudjátok egymást érni...
2021. aug. 22. 08:52
 4/9 anonim válasza:

Szinte biztos,hogy nem fogod megtalálni:(

De legközelebb,ha összefutsz szintén egy ilyen emberrel AnoTalkon,akkkr gyorsan menjetek át Messengerre, WhatsApp-ra, Snapchat-re stb.

2021. aug. 22. 10:03
 5/9 anonim válasza:
Megtaláltál:)
2021. aug. 22. 10:07
 6/9 anonim válasza:
Irj.Anett vagyok tudod...Szabo Anett,Melinda Erika,lilla-az igazi nevem.Irj
2021. aug. 22. 10:14
 7/9 anonim válasza:

Szinte esélytelen.

Meg tényleg nem rosszból, de ki tudja mennyire volt valós az, akivel beszéltél.

Félre ne érts nem állítom, hogy nem így volt, de az ilyen anonim oldalakban 100x is meggondolom, hogy egyáltalán megbízzam-e.

2021. aug. 22. 10:43
 8/9 anonim válasza:

🤣🤣🤣🤣 Istenem....

A terveikröl beszeltek ugy hogy nem is ismerik egymast🤣🤣🤣

Ez nevetseges

2021. aug. 22. 12:08
 9/9 anonim válasza:

Istenem, hányszor kiírhattam volna már én is ilyen kérdést, mégsem tettem. Felesleges ilyenen rágódni, különben is, azon az oldalon ha beindul a beszélgetés, akkor vagy hirtelen kilép valamiért a másik, vagy befagy neki az oldal, vagy pedig nekem fagy be az oldal, és cseszhetjük az egészet. Az esetek többségében ezek közül valamelyik elő szokott fordulni.


Az emberekről meg ne is beszéljünk, én fiú vagyok, de egyszerűen mostanában lehetetlen normális lányt találni rajta, aki mondjuk helyesen is tudna írni. Csak a trollok meg a szerencsétlen gyökerek használják ott lányként az oldalt, szinte 90 %-ban.

2021. aug. 22. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!