Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Anotalk vélemények? Melyik...

Anotalk vélemények? Melyik volt a legszánalmasabb történet/személyiség, amit anotalkon hallottál? Amelyik elgondolkoztatott? Legkamusabb történet amit ott hallottál? Honnan veszed észre ha kamus van a túloldalt?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed az ottani emberekről? Te miért/mire használod az anotalkot?

Léteznek normális személyiségek is ott?

Volt akivel normálisan tudtál beszélgetni, akár barátság is kialakult?



2021. nov. 9. 12:55
1 2
 11/19 anonim válasza:
8-as vagyok. Aki nem hiszi amit írtam, írjon rám, privátban leírom hogyan lehet megcsinálni. Bárki kipróbálhatja, és eldöntheti hogy működik-e. Azért nyilvánosan inkább nem írnám ki.
2021. nov. 10. 11:32
 12/19 anonim válasza:
#11: Irjad csak nyugodtan.
2021. nov. 10. 22:56
 13/19 anonim válasza:
Szia, engem érdeklen a trükk, kérlek írd le privátban :D
2021. nov. 13. 19:04
 14/19 anonim válasza:
Nekem is leírhatod, érdekelne. :) Ugye ha valaki tudja a beszélgetés linkjét, szabadon beléphet, de mivel az generált, így nem tudom, hogy hogyan lehetne kitalálni.
2021. nov. 14. 17:10
 15/19 anonim válasza:
Én egyszer megismerkedtem ott egy nagyon értelmes lánnyal, már több mint féléve ismertem meg, azóta is rendszeresen beszélgetünk más oldalakon.
2021. nov. 22. 19:27
 16/19 anonim válasza:
Valakinek válaszolt a #8as? Mert én írtam neki és még nem írt vissza :'(
2021. dec. 2. 15:18
 17/19 anonim válasza:
idk
2021. dec. 18. 17:50
 18/19 anonim válasza:
16-os szerintem épp most próbálja feltörni a fiókodat. Amit a 8-as írt az vagy kamu vagy hackerkedett és az bűncselekmény.
2021. dec. 24. 22:13
 19/19 anonim válasza:

Szerintem ijesztőek ott az emberek... Van aki perverzkedni jár fel de legalább ezt be is vallja korrekten legalább.


De ennél rosszabb aki bele éli magát egy kitalált karakterbe s hazudozik összevissza, például beszéltem már énekesnő rendőrnővel aki nevetséges dolgokat kamuzott.


De ami mindennél rosszabb, hogy egyszer bedobott egy 13 éves lányt, aki azt mondta, hogy azért rakta magát a 16-21-es kategóriába, mert a 13-16-os tele van pedofilokkal... mondom azigen

2022. jan. 3. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!