Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt mérleg napjegyű...

Vannak itt mérleg napjegyű emberek bika aszcendenssel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 10:48
 1/10 anonim válasza:
Bocsi a trágár kifejezésért, de mi a f@sz? Meg amúgy őszintén, mondd el nekem, hogy miért gondolod úgy, hogy minden ember személyiségét csak az befolyásolja hogy miért született. Őszintén érdekel a véleményed és beszélhetnénk róla.
2022. dec. 6. 17:34
 2/10 anonim válasza:
Csak ennyit vársz el a partneredtől, hogy legyen mérleg de az is csak bika aszcendenssel jó? Magányos életed lesz sok csalódassal...
2022. dec. 6. 17:58
 3/10 A kérdező kommentje:

Ti hülyék vagytok, vagy mi bajotok? Hol írtam, hogy társat keresek? Ráadásul azt, hogy ennyi az elvárásom? Nem, nem ennyi. Azt is szeretném, hogy ne legyen ilyen beszűkült agyú és kötekedő, hanem gondolkodjon.

Nem társkeresés témakörben írtam. Szeretem megfigyelni az ilyen dolgokat és kíváncsi lennék egy ilyen ember személyiségére.

2022. dec. 6. 19:06
 4/10 anonim válasza:
Ha ez azt jelenti amire a google kereső utal, akkor én mérleg vagyok bika aszcendenssel, de nem hiszek ezekben. Attól még írhatunk ha akarod
2022. dec. 6. 19:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, írok privátot.
2022. dec. 6. 19:08
 6/10 anonim válasza:
1-es vagyok. Pont hogy én nyitott vagyok, mert ugyan én a tudomány nyelvét beszélem, de kíváncsi lennék a szemléletmódodra. Ennyi és nem több
2022. dec. 6. 19:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Nos, engem nagyvonalakban érdekel az asztrológia. Szeretem az ezzel kapcsolatos összefüggéseket megfigyelni. Érdekel az emberek személyisége. Ennyi az egész. Nyilván ezek a dolgok nincsenek kőbevésve, csak vannak jellemző tulajdonságok, amik igazak bizonyos csillagjegyű emberekre.
2022. dec. 6. 19:14
 8/10 anonim válasza:
Na ez máris más amire gondoltam és bocsánatot is kérek a skatulyázásért! Mikre gondolsz azonos tulajdonságok alatt? Mert én az én oldalamról úgy nézem, hogy a szerzett és öröklött tulajdonságok adják meg a személyiségünket
2022. dec. 6. 19:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Én pedig azt gondolom, hogy vannak bizonyos tulajdonságok, amik jellemzik az adott csillagjegyeket. A napjegyet jellemző tulajdonságok adottak, de nem 100%-ban fedik az ember személyiségét. Az aszcendens tulajdonságait látják mások rajtunk. Ezek keveredéséből lesznek "egyedibbek" az emberek, emiatt nem lehet azt mondani, hogy teljesen igazak valakire a napjegyét jellemző tulajdonságok. Persze ez egy összetettebb dolog, de annyira mélyen nem ástam bele magam.
2022. dec. 6. 19:36
 10/10 anonim válasza:
én vízöntő vagyok
2023. jan. 5. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!