Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek a vonaton?

Hogy ismerkedjek a vonaton?

Figyelt kérdés

Az iskolába vonattal fogok járni.

Kb. 30 perc az út hossza.


Ha például Ő megkérdezi, hogy szabad-e a hely és leül, hogyan, milyen témával próbáljak beszélgetést avagy akár ismerkedést létesíteni?


Avagy ha én ülök oda akkor abban az esetben, hogyan és miképp.


Továbbá milyen más helyek ajánlanátok ismerkedésre?



17/f



2023. aug. 23. 18:32
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Kire gondolsz ő alatt? a 70+ os nyuggerekre, akik mindig mindenhova leakarnak ülni és a szatyraik is külön helyet foglalnak?
2023. aug. 23. 18:34
 2/31 anonim válasza:
Hello, te is ezen a vonaton utazol? :XD
2023. aug. 23. 19:02
 3/31 A kérdező kommentje:

Kedves Kommentelők!Szerintem tudjátok jól mely korosztalyra gondolok, ezért tüntettem fel a kérdésem alatt a karomat és a nememet.


"Hello, te is ezen a vonaton utazol?:XD"


Ebben mi a poén?

Egyszerűen nem értem.


Kélek szépen benneteket a kérdésemre próbáljatok meg válaszolni.


Köszönöm!

2023. aug. 23. 19:10
 4/31 anonim válasza:
Hová tüntetted a karodat?! 😮
2023. aug. 23. 19:26
 5/31 A kérdező kommentje:
Alul fel van tüntetve; 17/f.
2023. aug. 23. 19:36
 6/31 anonim válasza:

Én sose örültem annak, ha tömegközlekedésen bárki bepróbálkozott, főleg vonaton, ahol mondjuk fülkés kocsi volt. Nekem iszonyú kellemetlen volt az ilyesmi.


Egyszer volt egy srác, szókeresőztem és minden szó nélkül összekötött egy szót a telefonom, hirtelen nem tudtam mit csinálni, eltettem a telefonom, mert azt hittem, el akarja lopni. Nagyon rossz volt, míg le kellett szállni. Utána jött utánam, hogy sziabocsineharagudj, de nem álltam meg. 😂

2023. aug. 23. 19:47
 7/31 anonim válasza:

Ha ennyire nincs humorérzéked, hogy nem érted az előbbi hozzászóló poénját, akkor ne akarj ismerkedni. Szerinted valakit meg lehet ismerni előre betanult panelekkel?

Merre utazol? Hol sulizol? Milyen zenét hallgatsz? A többi adja magát, ha meg a lány nem vevő a beszélgetésre, így jártál, majd legközelebb.

2023. aug. 23. 19:48
 8/31 anonim válasza:
Sehogy, a vonaton utaznak az emberek, nem ismerkednek
2023. aug. 23. 19:50
 9/31 anonim válasza:

Kekbe oltozol, meg a nyakadba veszel valami kártyát, aztán aki szimpi odamesz, hogy:

-JEGYEKET, új felszállók kérem!

2023. aug. 23. 19:58
 10/31 anonim válasza:
ha valaki tetszik, direkt odaérintem a lábam az ő lábához. 18L
2023. aug. 23. 20:37
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!