Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki akar velem együtt...

Valaki akar velem együtt játszani minecraftot?

Figyelt kérdés
2 éve játszok a játékkal, és kezdem unni a random szervereket. Nincs nagyon olyan haverom, aki játszik a játékkal, szóval többnyire egyjátékosba megyek. Megvan az eredeti játék, nem tört verzió. Ha tudtok jó szervert, vagy van saját szerveretek, mindenképp írjátok meg az ip-t. Ha saját a szerver, mindenképp jelezd, játékon belül tudok discordot küldeni. Cél: Közös szerver 5-6 emberrel, akik naponta-kétnaponta aktívak, és nem arra mennek, hogy minél hatékonyabb farmokat építsenek.

febr. 24. 12:08
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
febr. 24. 16:22
 2/5 anonim válasza:
én nem bocsi
febr. 24. 16:58
 3/5 anonim válasza:

Nekem van

Mit kell benne csinalni?

febr. 24. 19:47
 4/5 A kérdező kommentje:

1-nek: 13

Leírom így az alap infókat, amiket fontosnak tartok a közös játéknál:

- Ne legyen békés nehézség, de ne is legyen hardcore.

- Ne legyenek kommandok, és legyen alap világbeállítás (random seed, és nincs keepInventory meg ilyenek)

- Hatékony kapcsolattartás (leginkább discord)

- Rendszeres játék (pl. én átlagosan napi egy órát játszok, de persze nem mindig ugyanazon a szerveren)

- Minél több játékos (nyilván, 2 is több mint a semmi)

- Nem a speedrunra megyünk, hanem a kreativitásra (pl. én egyeltalán nem szoktam semmilyen farmot építeni, mert nincs benne élvezet, hogyülsz és afk-olsz)

Bárki, aki hasonlóan gondolja ezeket a dolgokat, és szeretne velem játszani, nyugodtan írjon, akár itt, akár privátba.

febr. 24. 22:05
 5/5 anonim válasza:
1 percet neztem belole de mar faj a fejem az elb*szott kockatehenek miatt
febr. 25. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!