Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Léteznek olyan fiatal lányok...

Kisördög1 kérdése:

Léteznek olyan fiatal lányok / nők akik szívesen ismerkednek középkorú vagy idősebb férfiakkal anyagi érdektől mentesen, vagy ez csak amolyan legenda?

Figyelt kérdés

febr. 26. 10:59
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Persze, vannak csak máshogy viselkednek, mint az átlag lányok. Én is ilyen vagyok, bár én nagyon öregekkel még nem ismerkedtem, inkább ilyen 40-65ig
febr. 27. 13:19
 12/24 anonim válasza:
Vannak, de az idősebb (40-65) férfiak inkább maguk rombolják szét az amúgy jó kapcsolatot, mert nem akarják elfogadni, hogy a másik tényleg szereti/kedveli őket.
febr. 27. 15:22
 13/24 anonim válasza:
8 milliárd ember között mindenre van példa - meg az ellenkezőjére is.
febr. 27. 18:55
 14/24 mikeXxX válasza:
Lètezik nálam tavaly 2x is előfordult de inkább 30+ nàl kezdenèk ! 44f
febr. 28. 12:09
 15/24 anonim válasza:

Persze, hogy léteznek. És nem kell hozzá apakomplexus sem. A koravénség létező fogalom, "szenvednek" benne néhányan... Egyszerűen nem tudnak mit kezdeni a velük (közel) egykorúakkal. Pont az a bajuk, amiben sokan kételkednek: nincs közös téma. A koravének pont az idősebbekkel jönnek ki jobban, ennyi.


Közel 40 éves nőként elképzelni sem tudnám magam 30-as, 40-es pasival, de már korai 50-esekkel se nagyon. Egyszerűen alig vannak kapcsolódási pontok. Közel 15 évig voltam együtt egy 14 évvel idősebb férfival. És nem a korkülönbség miatt lett vége. Vagy, ahogy vesszük: ő lélekben kb. 24 volt, én meg már kb. 45...

febr. 29. 14:29
 16/24 anonim válasza:
Végre hogy valaki erre is rámutatott! Csak ez szabadna számítson, hogy két ember mennyire jön ki jól együtt, mennyire értik meg egymást, mennyire van meg a kémia. Hiába x éves valaki, ha belül y évesnek érzi magát, akkor rosszúl fogja magát érezni ha x évesek közé kényszeríted. Manapság meg nagy divat lett az ítélkezés és beszólogatás, még az ilyen alapvető helyzetekben is hogy huszonéves lány harmincas férfival. És? Ha ők így boldogok, miért kell lépten nyomon áskálódni, gáncsoskodni és rosszindulatúnak lenni? Pont ez a lényeg, a nő valószínű érettebb és fejben valahol 25-30 körül járhat, a férfi pedig lélekben fiatalosabb, és mondjuk szintén 20-25, tökéletes kapcsolódási pont. Holott van köztük akár több mint 10 év fizikailag, de mégis tökéletesen megértik egymást. Jópár ilyet láttam már, és nagyon is szerették egymást. Egyetlen dolog kavarhat be igazán, az eltérő élethelyzetek az eltérő életszakaszból. De ha jól csinálják és kellően nyitottak egymásra, még azt is egy izgalmas és szokatlan helyzetnek élik meg, akár kifejezetten élvezve az abból adódó eltéréseket.
febr. 29. 14:38
 17/24 anonim válasza:
#15 Tök jó, amit írtál! Igazad van, ilyen is rengeteg van, érdemes lenne erről többet beszélni. Valószínűleg ez az aspektus azért nem érdekli a férfiakat, mert ezzel nem tudnak 'takarózni', ezt nem tudják felhasználni az egójuk védelmére.
febr. 29. 14:53
 18/24 anonim válasza:
A férfiakat nem érdekelné, biztos vagy te ebben? Én pontosan azt láttam, hogy a legtöbb gyűlölködő és ármánykodó beszólogató az pont hogy nő 😂 Sokszor teszik mindezt olyan álszent módon, hogy ők tiniként 20-30as pasival voltak együtt, és mégis később gyalázzák az idősebb férfiakat, akik fiatal nőkkel vannak együtt. Gondolom savanyú a szőlő számukra, hogy kiöregedtek 😅
febr. 29. 14:57
 19/24 anonim válasza:

#18 vagy csak rájöttek hogy nem egészséges, a lányra nincs jó hatással, és az idősebb pasik gyakran direkt azért keresnek fiatal lányt, hogy manipulálják, kihasználják őket...

Fiatal lány vagyok, apakomplexussal, és sok idősebb pasinak kellenék, de ettől függetlenül már megtapasztaltam hogy milyen a többség, és minden hozzám hasonló lányt óvatosságra intek.

febr. 29. 15:26
 20/24 anonim válasza:
Hát érdemes jól választani, nem a hülyék közül. De ha adott egy fix komplexus és lelki alkat, akkor most őszintén mi a jobb? Megélni azzal akitől a leginkább beindulsz, vagy pedig elnyomni, és boldogtalannak vagy nem kellően kielégítettnek maradni egy szimpla, átlagos kapcsolatban? A manipuláció és kihasználás pedig nagyon nem korfüggő, és még csak nem is nemfüggő. Ez hatalmas divat lett sajnos manapság, és bárhol máshol is előfordulat, ha rosszúl választ az ember.
febr. 29. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!