Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Léteznek olyan fiatal lányok...

Kisördög1 kérdése:

Léteznek olyan fiatal lányok / nők akik szívesen ismerkednek középkorú vagy idősebb férfiakkal anyagi érdektől mentesen, vagy ez csak amolyan legenda?

Figyelt kérdés

febr. 26. 10:59
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

#19 vagyok, #20 nem mondom senkinek hogy nyomja el, de fontos az óvatosság. Én sem nyomom el, de arra rá kellett jönnöm hogy egy kapcsolat így nem nagyon működik. A szex oké, a lelki része tök jó lenne ha működne, de nem vagyunk egy szinten és ezt el kell fogadni.

#21 erre inkább nem is válaszolok, nem vagy normális :D

febr. 29. 23:26
 22/24 anonim válasza:
Hát nézd. Én azt vallom még a lelki oldal is nagyon jól működhet, ha megfelelően választ az ember. Lásd amit a 15-ös is végre kimondott, és amit utána mi többen is megerősítünk. Szóval lehet így is, csak egyértelműen nehezebb is megtalálni az igazit.
febr. 29. 23:46
 23/24 anonim válasza:
Működhet, de nagyon nehéz megtalálni hozzá az alkalmas partnert, és utána is szörnyű sok munkát kívánhat fenntartani az egészet. Akinek sikerül, annak gratu, nekem ezen a ponton már nem éri meg.
márc. 1. 01:24
 24/24 anonim válasza:

Működhet pár hónapig: [link]

Ennek az embernek párhuzamosan szoktak lenni barátnői, egyszerre 4-5 (ő maga mondta), amibe ha belekötök nőként, hogy nekem ez nem fér bele, ez nekem fáj, miután az online kapcsolattartásból teljesen látszik, hogy van mellettem még néhány, és ha szóvá teszem, én vagyok az elmebeteg. Most épp velem végzett 3 hónap alatt. Állítólag minden kapcsolata 3 hónapig tart, kíváncsi vagyok kik az áldozatai. Azért írok áldozatot, mert ő maga mondta, hogy 40 éves koráig pszichopata életet élt, pl úgy kezdi a kapcsolatot, hogy be kell invesztálni jó sok pénzt a nőbe, de a valódi, érzelmi törődés hiánya pár hét alatt teljesen kijön.

márc. 10. 07:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!