Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Barát hiányom van! és barátnő...

Barát hiányom van! és barátnő hiányom! mit tegyek?

Figyelt kérdés
24F vagyok! barátom még soha nem volt! és barátnőm se nem! az évek során, évek óta depresszioval és szorongással küzdök! járok pszichológushoz el szoktam mondani neki hogy mi hiányzik mi annyira rossz nekem meghallgat és szokott fel írni tablettat szedem néha minden nap nem jó! csak ha szükséges és csak este veszem be alvás előtt! még nem találkoztam olyan embervel ,személyesen nem könnyű ismerkedni nekem mert példának volt hogy amikor próbáltam és a másik személynek más témák érdekelte őt de nem egyszer fordult már elő velem és olyankor mindig volt bennem szorongás rossz érzés depresszió is ami normál esetben nem kellene megjelennie! de ez mindig csak a házamban volt ilyesmi úgy hogy nincs egy barátom se otthon olyan akivel meg lenne a közös érdeklődési köröm a környezetemben a házamban olyanok vannak többsége hogy rafinált beképzelt kétszínűek vannak! és az olyanoknak felszínes kapcsolataik vannak nekik úgy hogy már otthon nem ismerkedem szívesen ! plusz visszahúzódó vagyok és nem tudok könnyen nyitott lenni talán interneten igen tudok lenni de azon múlik milyen hatással van rám azaz személy fiúnál is lánynál is. Barátot keresek lehet fiú és lány is de igazi barátságot szeretnék nem felszínes kapcsolatot akarok! és nem felszínes párkapcsolatot se akinek csak a pénz meg a drága autó kell meg aki megcsalna olyant keresek aki el fogad olyanak amilyen vagyok! akivel közös érdeklődési kör lenne! és mindent meg tudnák beszélni egymással. Mai világban sajnos tudom hogy ritka az ilyen emberek barát is meg szerető is ez minden. magamról is le írom, tudok nyitott lenni de múlik hogy ki milyen hatással van rám, fiúval is lányval is. Szeretem a filmeket és meséket, szeretem a zenét sok stílus fajtát, szeretek utazni különböző helyekre és ki a természetben is szét nézni, szeretek biciklizni, szeretek sétálni kint a jó időben,szeretek olvasni unalomsagbol ami igazán érdekel engem, szeretek tornázni, és szeretek beszélgetni mindenről. Ez minden rólam! remélem érti ezt valaki!

ápr. 9. 20:41
 1/1 anonim válasza:

Valamiért a fejemben egy levegővétellel olvastam el ezt.


Amúgy van egy alkalmazás,azt hiszem Boo a neve. Elméletileg azt külön visszahúzódóbb embereknek találták ki. Esetleg próbáld meg azt.

Tapasztalatot nem tudok mondani róla,mert én sosem használtam.


De szurkolok, hogy valahogy barátokra lelj!!

ápr. 10. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!