Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Találkoztál már gyakoriról...

Találkoztál már gyakoriról valakivel? Ha igen, hány emberrel? Ellenkező neművel csak, vagy azonos neművel is? 27/L

Figyelt kérdés
máj. 20. 19:25
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
Én tudtommal senkivel. Volt akivel hosszasan leveleztünk,de eltűnt a nick nevével együtt. F
máj. 20. 19:29
 2/40 anonim válasza:
Találkoztam, de a többségükkel már nagyon régen. Ellenkező neműek voltak (lányok), talán vagy 4-en lehettek az évek során. Egy lány volt, akivel tavaly év elején jutottunk el egy baráti találkozóig, miután hónapokig leveleztünk és chateltünk.
máj. 20. 19:30
 3/40 anonim válasza:

Igen, találkoztam már innen két férfival. Nővel nem, és nem is tervezek. 😄

N

máj. 20. 19:30
 4/40 anonim válasza:
Igen. Négy valakivel is, de vicces hogy azok közül már csak egy valaki, aki a barátom még :D meg hamarosan jön az ötödik is.
máj. 20. 19:32
 5/40 anonim válasza:
#1: Igen, sajnos a hárítás/eltűnés nagyon gyakori jelenség. Beetetnek, elhiszed, hogy minden jó irányba halad, aztán pedig egyik pillanatról a másikra teljesen megfordul a gondolkodásuk.
máj. 20. 19:34
 6/40 anonim válasza:

3 exem van innen, több lazább kapcsolat is volt, de barátságokat is kötöttem.


Nem tudom pontosan mennyi nővel találkoztam innen, talán 10-15 körül.

máj. 20. 19:41
 7/40 anonim válasza:
Igen egy pasival de a távolság miatt nem működött.
máj. 20. 19:55
 8/40 anonim válasza:
Mindkettőre volt példa. Vegyesek a tapasztalataim.
máj. 20. 19:57
 9/40 anonim válasza:
Igen,hónapokig beszélgettünk,aztán találkoztunk személyesen,többször is,végül összeköltöztünk.De sajnos különváltak útjaink,azt hittük passzolunk egymáshoz a sok hasonlóság miatt,de nem,így jobbnak láttuk ha elválnak útjaink.
máj. 20. 19:58
 10/40 anonim válasza:
Frontálisan nem-, csak véletlen láttam egy személyt. Szerencsére ellentétes nemű volt. (F!)
máj. 20. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!