Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok nektek mennyire fontos...

Lányok nektek mennyire fontos társkeresésnél hogy a fiú izmos legyen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok van egy testi rendellenesságem ami miatt nem tudok olyan hatékonyan hasizmot fejleszteni és kicsit kövérnek tűnök es nem is vagyok túl izmos sajna.

2021. máj. 21. 21:52
 1/7 Tepfal válasza:
Nekem pont inkább a vékonyabb alkatú férfiak jönnek be, a kifejezetten kigyúrt nem tetszik. De még ha kigyúrt is, nem ez alapján fogok dönteni, az egyetlen kizáró tényező, ha valaki igénytelen, nem ad magára. 28/N
2021. máj. 21. 21:58
 2/7 anonim válasza:
nem tetszenek a kigyurt csavok, nem ez lenne szempont nekem. mondjuk ha valakinek az arca se helyes akkor mar nehezebb dolga van
2021. máj. 21. 22:02
 3/7 anonim válasza:
Inkább az arcát nézem. Ha nem szimpatikus nem érdekel mennyire van jó teste :)
2021. máj. 22. 01:22
 4/7 anonim válasza:
Fontos.
2021. máj. 22. 06:34
 5/7 anonim válasza:
Nem fontos.
2021. máj. 22. 20:30
 6/7 anonim válasza:

Mindenkinek más az ideálja. Szerintem a külső nem feltétlenül fontos. Az meg főleg nem számít, hogy izmos e a párom vagy picit macisabb testalkatú.

21/N

2021. máj. 23. 07:39
 7/7 anonim válasza:
párom olyan közepes,picit izmos de van egy pici pocakja és így az igazi nekem.
2022. márc. 13. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!