Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi van a mostani társkereső...

Mi van a mostani társkereső oldalakkal ? Érdemleges valamelyik vagy még mindig egy szerencsétlenség ? 35F vagyok

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 21:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nők véleménye is érdekelne .
2021. dec. 16. 21:20
 2/13 anonim válasza:
Ha férfi vagy akkor miért a nők véleménye érdekel :D? Egy nőnek megéri mert a csávók kapkodnak utána. Mindegy, hogy néz ki. Egy férfinak meg csak akkor ha jól néz ki a képeken. De még akkor is 1000 kihívója akad majd :D. Ezek alapján döntsd el.
2021. dec. 16. 22:12
 3/13 A kérdező kommentje:

Véleménye is.

Hogy mennyire rossz a helyzet mind a két oldal érdekel ennyi.

2021. dec. 16. 22:28
 4/13 anonim válasza:

Én már nagyon-nagyon régóta nem társkeresőzök sehol (butaságnak tartottam egy idő után anno még régen az újsághirdetéseket is.)


Amióta ÉLŐBEN kialakult néhány érdekesnek mondhat ismeretségem, nem igazán érzek semmiféle magányt...


Ha a régifajta értékrendeket keresed, akkor talán mégiscsak fordulj a keresztény társkeresők valamelyikéhez.


Ui: konkrétumokat nem tudok írni, csak hallomásból tudom, hogy létezik ilyen. (Ezekben a körökben kötöttem hosszú évek óta ismeretségeket.)

2021. dec. 17. 00:26
 5/13 anonim válasza:
Próbálkozni lehet, kell is, de nehéz normális partnert találni. Akár beszélgetésre is. Kell a kitartás, kudarchoz való türelem. És én nő vagyok.
2021. dec. 17. 08:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Türelem az volt sok de mára inkább belefáradtam .
2021. dec. 17. 12:35
 7/13 anonim válasza:
Nem vágy egyedul
2021. dec. 18. 12:47
 8/13 anonim válasza:
Több internetes tárkereső oldalt is kipróbáltam. Hasztalanul. Kezdtem feladni. Igaz, tudatában vagyok annak, hogy csúnya vagyok, mint a bűn, sosem ment az ismerkedés lányokkal. Aztán egy kedves régi nő barátom ajánlotta a Tindert. Az esélytelenek nyugalmával indultam neki. 1 hónapon belül megismerkedtem a párommal, akivel 2 éve összeházasodtunk. Próbáld ki, ne add fel ;)
2021. dec. 20. 09:53
 9/13 anonim válasza:

Női oldal:

Sok a neveletlen, unalmas, netán trágár idióta. Ilyenekből kap napi sokat (kinézettől függően többet kevesebbet, de tényleg nagy számokat képzelj el), de a kevesebb is vagy százszor annyi, mint amennyit hímnemű kap...akármikor.

Van aki egyből dugni hívja, vagy hasonló témájú kérdéssel kezd. Van, akinél ez a második vagy harmadik kérdés. És van, aki megy csak annyit ír, hogy "szia-hogyvagy-hogytelikanapod"...és ebből jön napi több tucat a lánynak.

Az elején még elkezdi őket olvasgatni, néhányra válaszol is, de előbb utóbb-mindig kibújik valami szög a zsákból... szóval röviden a nyolcadik ilyen levél után már hányingere van az egésztől. Szóval ha TE pont ezután jössz, akkor a leveled megy ugyanúgy a megválaszolatlanok közé, vagy ha válaszol, ne számíts arra, hogy melegszívű rajongást fogsz kapni tőle vagy netán érdeklődő kérdéseket.

Persze akad néhány kivétel, akivel esetleg találkoznak személyesen, de mivel nem remeg meg a föld már az első kézfogásnál, megy a levesbe.


Férfiúi szemszög: Matchek nagyon nehezen jönnek, nyilván a fent említett okok miatt. Jobban kinéző mindig lesz nálad, ha meg néha összejön néhány, jön az unalmas levelezés. Érdeklősére tényleg ne is számíts tőlük, neked kell marhára teperni. De most jön az igazi feketeleves: elkezdesz levelezni egy normális vagy normálisnak ható lánnyal, levélváltás 2-3 hétig, mert hamarabb ők sem akarnak találkozni, és jobb esetben tényleg jókat beszélgettek, megvan az összhang a közös érdeklődés, jöjjön a személyes! Ahol aztán többnyire a csomó levelezés megy a levesbe, mert teljesen nulláról kezdhetsz mindent, mert egy teljesen idegen ember áll majd előtted, akivel full más lesz élőben, mint levelezésben.

És, ha ez a lány éppen nem lelkibeteg, megcsömörlött, vagy csak nem várja el az első randitól, hogy full szerelmesen menjen haza, akkor nyilván vannak szerencsés emberek (nyilván papok lehettek előző életükben), akik lehet össze is jönnek.


Szóval barátom, 2020-ban ilyen volt az online/applikációs párkeresés. Azóta még hozzájött az is, hogy Covid van, és nincs hol találkozni.

35/F

2021. dec. 20. 10:03
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor kb elkeserítő a helyzet .
2021. dec. 20. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!