Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol és hogyan tudnék megismerk...

Hol és hogyan tudnék megismerkedni ilyen lánnyal,mint az alábbi képen látható? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]

Óriás puha, lógó mellű nővel szeretnék ismerkedni komoly kapcsolat céljából. Hol és hogyan tudnék? 24 éves vagyok, tehát nem 50 évesek érdekelnek! Ha te ilyen vagy, vagy ismersz ilyet, kérlek jelezd! Nagyon szeretnék a 4 fal között az óriási mellek melltartója lenni!!!



2022. márc. 8. 07:52
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Hát a kérdésedben másról sincs szó mint a kinézet. Nem forgattam ki semmit, de ha nem ez lenne a legfontosabb neked, akkor tulajdonságokat vagy érdeklődési kört írtál volna, nem nagy puha melleket 2x is. Most így mi alapján kezdjen veled is erkedni bárki? Én nem tudnám jól érezni magam olyan ember mellett akinek a testem a legfontosabb és a tulajdonságaim meg mellékesek.
2022. márc. 8. 11:48
 12/29 anonim válasza:

Én már nem tudtam megnyitni, úgyhogy csak sejtem hogy milyen lehet!

Olyan embereket is lehet szeretni és kívánni, akik nem "trendik", akik nem akarnak vagy nem tudnak megfelelni az épp aktuális "szépség"-elvárásoknak...

Lehet, hogy a kérdezőnek nem hétköznapi az ízlése, de legalább nem paraszt, mint itt egyes válaszolók!

2022. márc. 8. 11:53
 13/29 A kérdező kommentje:
#12 meg lehet nyitni. A képen pont nem 1 tökéletes nő szerepel. Én imádom a nasancsbőrt, a zsíros hajat, a nagy puha vastag lógó bőrt!!!
2022. márc. 8. 12:29
 14/29 anonim válasza:
zsíros haj? Kicsit túltoltad akamut, így már nem valami hihető a kérdés.
2022. márc. 8. 12:37
 15/29 anonim válasza:
Szerintem Neked Mahiána Rosáló, vagy hogy a fenébe hívják, kellene!!!!:)
2022. márc. 8. 13:37
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az
2022. márc. 8. 14:03
 17/29 Gymnospermatophyta válasza:

A kérdezőnek tényleg nincsenek nagy igényei külső terén elnézve azt a képet. És tényleg kicsit azt a benyomást kelti, hogy leginkább a mellek miatt lenne valakivel, pont az említett példa miatt is: nagy lógós melle van, de egyáltalán nem néz ki jól. Tehát nem érdekes, hogy nem néz ki jó, csak tetszen a melle. (nem biztos, hogy így van, de ez jön le, persze, kinek mia jó az is szubjektív)


9:

" Nekem nőknét bejönnek a hosszú hajú férfiak, ennek ellenére még egy hosszúhajú párom sem volt, mert nem fogom ezt a belső értékek elé helyezni "

Viszont akkor miért nem a hosszú hajú férfiak közül keresgélsz/keresgéltél olyat, akinél a belső is stimmel?:) Nem kell előbbre helyezni a külsőt, egyenrangúan is lehet kezelni a belsővel. De lehet csak én gondolkodom így. (Szerintem ez nem egy lehetetlen elvárás, hogy ne találnál normális, neked megfelelő hosszú hajú férfit:D)

2022. márc. 8. 17:09
 18/29 anonim válasza:
#17 valóban kereshettem volna olyat, de ha megkedvelek egy rövid hajú férfit, akkor nem fogom lekoptatni csak mert rövid a haja. Azt kiküszöbölni hogy ne kedveljek meg személyiségre egy rövid hajú férfit csak úgy lehetne, hogy kb szóba sem állnék velük, aminek értelmét nem látom, hisz nekem nem a külső a legfontosabb. Ha tetszik az összkép és jó a személyiség, akkor háttérbe szorul hogy mi az amit jobban preferálok külsőleg, egyszerűen nem fog érdekelni.
2022. márc. 8. 17:39
 19/29 anonim válasza:
Legalább ez a srác csak pár havonta írja ki a kérdéseit, míg a nagyon kövér nőt kereső sportos férfi kb. heti 3-4 alkalommal.
2022. márc. 8. 19:20
 20/29 anonim válasza:
Jól vagy?
2022. márc. 8. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!