Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet itt a gyakorin is...

Lehet itt a gyakorin is ismerkedni? Gyermektelen 42 éves debreceni férfiként próbálok szintén gyermektelen párt találni.

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyeim! Társkereső oldalakon nincs szerencsém a pártalálásban. Ezért arra gondoltam, nagy vesztenivalóm itt sincs! Komoly gondolkodású, ambícióúzus férfi vagyok, aki tudja hogy mit akar az élettől, és tesz is azért, hogy azokat elérje, megvalósítsa. A társkeresőkön nem szoktam ezzel előhozakodni, de amellett hogy nincs gyerekem, már nem is karok, ezért olyan beállítottságú Nőt keresek, aki hasonlóan vélekedik ebben a témában is. Külsőmről: 176cm magas, 73kg, világosbarna rövid hajú, kék szemű, világos bőrű, átlagos fickó vagyok. Szeretek utazni, kirándulni, koncertekre járni, de az otthonülős napok sincsenek ellenemre.

Remélem nem csak unatkozó, önmagukat, a káromra szórakoztatni vágyók üzeneteihez lesz szerencsém. Sokszor úgy látom hogy a gyermektelenség felvállalása a fiatalabb korosztály körében elterjedtebb. Pont ezért nem vésem kőbe hogy milyen korosztállyal ismerkednék! (Ez a téma is megérne egy külön kérdést...)



2022. aug. 12. 12:47
 1/5 anonim válasza:

Amelyik kinéz valahogy az már foglalt, amelyik nem az pedig rettenet vagy van egy kazal gyereke.

39 éves szintén zenész

2022. aug. 12. 13:02
 2/5 anonim válasza:

Mindenképpen párkapcsolat legyen? Nem elég csak a barátság? :)


Az ország melyik régiójából ismerkednél?


48N

gyermektelen

2022. aug. 12. 14:19
 3/5 anonim válasza:

Ja, bocsánat! Most látom, hogy ki van írva: Debrecen.


Akkor szerintem nem én leszek az, akit keresel.


2-es válaszoló voltam.

2022. aug. 12. 14:20
 4/5 anonim válasza:

40 felett már a fèrfiaknak sem egyszerű a társkeresés.

Szomorú, mindjárt sìrok :(

2022. aug. 12. 19:37
 5/5 anonim válasza:
A facebookon a gyermekmentes övezet nevű oldalnak vannak társkereső (zárt) csoportjai. Egy próbát megér.
2022. aug. 12. 20:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!