Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek lehet így ismerked...

Szerintetek lehet így ismerkedni és párt találni?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem?

Talán az elején..

Sajnálatos módon 15 év után véget ért a kapcsolatom a feleségemmel (ebből 6 év volt házasság) feloldhatatlan családi ellentét alakult ki 3 évvel ezelőtt, amit a legnagyobb igyekezetem ellenére sem sikerült megoldanunk. A szüleimet gyűlöli az akivel egy háztatásban élek és ez a tény szép lassan kiölte belőlem még azt a pici lángot is..az Imádott két manócskám nehezíti a fizikális elválást. Miattuk még nem tudott megtörténni a szétválás és valószínűleg ez egy lassabb folyamat lesz.

Csapatként élünk együtt, mindenki végzi a dolgát. A tény, ami szerint külön folytatjuk útjainkat, kimondott és megváltozhatatlan.

Sem fizikális, sem lelki vonzalom nincs 3 éve és a relatív nagy tér miatt külön tudunk lenni esténként.

Soha nem csaltam meg!


Most jutottam el oda, hogy a szívem és a lelkem is tiszta és a párkapcsolat okozta fájdalmakat teljes mértékben le tudtam zárni és úgy érzem, hogy tudok és szeretnék is megnyílni egy új embernek.


Mivel a papírozás és a fizikális szétválás egy hosszabb folyamat lesz de mostanra már vágyom valaki szeretetére és nagyon erős bennem a vágy, hogy ismét szerethessek, ezért szeretnék elkezdeni ismerkedni.


Szerintetek ebben helyzetben érdemes?


A Trollokat imádom! Jó kedvet csinálnak és van humorom. Azért jó lenne pár normális válasz is.


Válaszokat előre is köszönöm szépen!


38F



2022. okt. 2. 08:34
1 2
 1/11 anonim válasza:

Mindenképpen párkapcsolatot szeretnél? Hogyan fogadják/fogadnák a gyerekek ezt a bejelentést, mint megmásíthatatlan tényt? Megbeszélted velük biztosra?


Érdeklődő hölgy

2022. okt. 2. 08:41
 2/11 anonim válasza:

Hát barátom,


Te nagyon jól és szépen fogalmazva leírtad azt, amit sok férfi átélhetett...Sajnos én is..

Magam tapasztalata az,hogy ilyen lelki seb után nehezen állunk fel a földről, és marad az emberben kétség.

Ráadásul úgy,hogy pl nekem aki utána jött, és azt hittem,egy csoda.....nahát abban még nagyobbat csalódtam.De akkorát, mint életemben sosem.

És azóta sincs senkim.


De ez nem azt jelenti,hogy másnak is ez jut...kívánom Neked az ellenkezőjét.


Egy bpesti férfi

2022. okt. 2. 08:41
 3/11 anonim válasza:

Sokan élünk így különböző okok miatt, nem is gondolnád milyen sokan.

Sajnos nem fogod megúszni, hogy pálcát ne törjenek feletted olyanok, akiknek fogalmuk sincs milyen élethelyzet ez, de biztos, ami biztos morálisan azonnal elítélnek.

Kb ugyanebben a helyzetben vagyok, csak idősebben és nőként, azt tudom írni, hogy piszkosul nehéz, nem véletlen, hogy ezen az anonim felületen szerencsétlenkedik az ember.

Komolyra fordítva: ha nagyon kék szemed, akkor előbb utóbb jó eséllyel megtalálod Olympiát, Eliot ;)

2022. okt. 2. 08:53
 4/11 anonim válasza:
S mondd, elsőre mi nem volt világos?
2022. okt. 2. 09:11
 5/11 anonim válasza:

"Szerintetek lehet így ismerkedni és párt találni?"

Mindegy, hogy mit írsz a folytatásban: lehet. Bárhogyan lehet. Erre nincs recept.

2022. okt. 2. 09:20
 6/11 anonim válasza:
Magyarul anyád rászállt a párodra és ez tette tönkre a kapcsolatot te anyádat pártoltad
2022. okt. 2. 10:06
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm a válaszokat!

A privát leveleket különösen.


Igyekszem válaszolni mindenkinek.


Szép napot Nektek!

2022. okt. 2. 10:47
 8/11 anonim válasza:

Sajnos ugyan így jártam én is. A feleségem egy erőszakos kiállhatatlan hárpia lett. Okokat hagyjuk, tettünk mindketten az "ügy" érdekében.

Iszonyúan megviselt ami történt, történik közöttünk, de ki kell bírni valahogy.

Jó olvasni a te példádat, hogy legalább már valamilyen szinten túl vagy ezen.

Tényleg sokan vagyunk így, de ahogy látom a nőknek sem könnyebb. Máshogy nehéz de mégis jobban bírják valamiért.


Sajnos recept nincs, nyitottnak kell lenni. Ajánlom a társaságba járást, túrázás, programokat.

Lehetőleg ne szigetelődj el. Túl általános amit írtam de "megfogott" az ested, mert tudom, pontosan tudom miről írtál

2022. okt. 2. 11:16
 9/11 anonim válasza:
Ha még egy fedél alatt élsz az exeddel,akkor nem sok nő fogja ezt elnézni neked.
2022. okt. 2. 11:21
 10/11 anonim válasza:

Persze hogy érdemes, csak nehéz...az elválas miatt is az egy fedél alatt élés miatt is.

Szurkolok😊

Egy hasonló cipőben járó hölgy

2022. okt. 3. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!