Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Huszonéves nők! Téged kereslek?

Huszonéves nők! Téged kereslek?

Figyelt kérdés

Más vagyok és mást keresek...


Ez egy hosszú bemutatkozó lesz, konkrét elképzelésekkel. Lesznek dolgok amit egyesek "soknak" találnak, lesz akiknek nem tetszik. Én bennem semmilyen rossz szándék nincs, nem nézek le senkit és nem akarok senkit sem megbántani. Viszont, hogy én személy szerint milyen emberrel szeretnék együtt lenni, az kizárólag az én döntésem. Ezen emberek rosszindulatú kommentjeivel nem tudok és nem is akarok mit kezdeni, ahogy azzal sem ha nem szeretnél ennyit olvasni.


Húszas éveim közepén járó, egyedül élő férfi vagyok. A diploma után szoftverfejlesztőként helyezkedtem el, s azóta is ebben a pozícióban dolgozom. Egyke vagyok, szüleim nagyon más jellegű emberek mint én. Életemben végig támogattak de mindent ami az enyém, teljesen önállóan értem el. Igazából az életem is ezen önállóságra épült mindig is, mert más nem volt. Nem igazán tudok azonosulni a mai társadalommal, s emberekkel. Szeretnék jól keresni, de a pénzre csupán eszközként tekintek és nem áll mindenek előtt, ahogy nem érdekel a gigászi nagy karrierív bejárása sem, hatalom és hasonló mai "fancy" dolgok. Családot akarok, gyerekeket nevelni, kultúrát, életet. Emiatt csak hasonló hozzáállású nővel tudom elképzelni az életem.


Az azonosulási "gondom" miatt az utóbbi években eléggé bezárkóztam. Jelenleg ezt tartom igazán nagy problémának az életemben, amin igyekszem változtatni. Ezen kívül többnyire elégedett vagyok magammal, nagyon büszke vagyok az értékrendemre melyet ezen "bezárkózott" évek alatt volt időm kialakítani magamban, így identitásomat tekintve igazán határozott vagyok. Rosszul élem meg a hazugságot, a hűtlenséget és a megbízhatatlanságot. Nem vagyok vallásos kicsit sem, s nem hiszem, hogy illene hozzám bárki akinek nagyon fontos a vallás az életében. Vannak ellentmondásaim, miképp egyaránt vagyok gyerek, s szigor avagy érzékeny lélek de rideg test is. Mindent összevetve komplex személyiség vagyok, ámbár végtelenül egyszerűnek gondolom magam. Legyen bárhogy is, a kommunikáció esetemben mindig lehetőség. Kevés olyan dolog van - ha van egyáltalán - amit ne lehetne velem megbeszélni.


Sok mindenbe belevetettem már magam az évek alatt. Szeretek építeni - akármit, akárhogy - alkotni. Időről-időre megpróbálok festeni és rajzolni - sajna nem vagyok a legtehetségesebb művész. Régebben sokat írogattam magamnak, szeretem a zenét mint mindenki, sok hírt olvasok, érdekel a politika, technológia, az élőlények. Van egy-két hobbim amik állandóbbak és jobban lelkesítenek, de mindig találok valami kis projektet amivel letudom foglalni magam. A természethez közel, nagy kertes házban akarok élni, ahol kiélhetem az én "alkotási" vágyaim.


Olyan huszonéves nőt keresek, aki budapesti ámbár nem mindenképp akar Budapesten maradni. Akinek van értékrendje, szeretne családot - nem rögtön rögvest azonnal - és aki mély. Mély és szeszélyes, akár egy igazi nagybetűs NŐ. Nem attól nő, hogy egy kiló smink van rajta, hanem jellemében az. Nem háziasszony, kiszolgáló, de nem is feminista hanem egyenrangú fél. Aki számára fontos a hűség és a bizalom, rendelkezik nyitottsággal de ezen felfedezői mivoltát leginkább velem megosztva szeretné megélni. Akivel lehet egyaránt hülyéskedni és komolyan beszélgetni, aki tanult, értelmes és széles látókörrel rendelkezik.


Fontos számomra a külső, mely esetben nem tudom valószínűleg ugyanazt nyújtani amit elvárok (még). Ezt beismerem. Igyekszem ezen eltérést más területen korrigálni, hogy egyensúlyban legyünk. Szeretném azt nyújtani amit én is elvárok. Azt akarom, hogy akivel együtt vagyok, az úgy érezze, hogy velem azt kapja akit megérdemel, s szintén azt akarom érezni, hogy a párom olyan akit megérdemlek. Tehát fontos számomra, hogy egy nő szép legyen. A szépség relatív. Nem tetszenek a duci, dundi, kövér, húsos nők, sajnálom. Már csak azért sem mert végtelenül bénán néznénk ki, ugyanis én magas és viszonylag vékony vagyok, barna hajjal, mély fekete barna szemekkel. Nincsen igazából konkrét ideálom, hogy ilyen színű haj, ekkora mell s miegymás. Talán a hosszú dús haj, azt nagyon szeretem de egyébként mindegy, csak vonzó legyen számomra, s számomra az igazán nőies nők vonzóak.


Ha van már gyereked, esetleg démonokkal küzdesz akkor nem egymást keressük. Én nem vagyok elveszett, sem olyan aki mély gödörben lenne. Életem során sokszor vettem hasonló emberek problémáit a vállamra, de már nem szeretném. Nem olyasvalakit keresek aki lehúz, hanem olyat akivel együtt felemelkedhetünk. Ha úgy érzed, hogy szívesen megismernél, ÍRJ RÁM. Innen tudom a komoly szándékot. Nem derogál nekem kezdeményezni, csak az oldalon sok a rosszalló. Kérlek írj rám, akkor is ha bizonytalan vagy, legrosszabb esetben nem egymást kerestük, viszont elmondhatjuk, hogy a lehetőségét megadtuk annak, hogy megtaláljuk egymást! :)



2023. márc. 3. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim válasza:

" Én nem vagyok elveszett, sem olyan aki mély gödörben lenne"


Látjuk drága barátom. Azért akinek a gyakorikerdesek.hu weboldalon kell magát hirdetni és reklámozni, az vagy gödör vagy a mély szót nem ismeri, mert te pontosan a mély gödör alján vagy.

2023. márc. 3. 22:15
 2/69 anonim válasza:

"Mély és szeszélyes, akár egy igazi nagybetűs NŐ"


Már épp kezdett keresztbe állni a szemem ettől a sok fölöslegesen hosszúra nyújtott mondattól meg leírástól, na de ez. Ez annyira kiégetett, hogy felébredtem tőle, köszönöm.

A feminista nő amúgy pontosan az egyenrangú feled akar lenni, ahhoz képest, hogy tanult meg művelt nőt akarsz, te magad szenvedsz fogalomzavarban.


"Fontos számomra a külső, mely esetben nem tudom valószínűleg ugyanazt nyújtani amit elvárok"


Ah, tehát te magad ronda vagy, de a nő, akit keresel, az legyen egy gyönyörű hercegkisassony. Még sose láttunk ilyet!

Te nem egy mély gödörben vagy, te magad vagy a mély gödör.

2023. márc. 3. 23:05
 3/69 anonim válasza:

Szerintem ne bántsátok!


Kiöntötte a szívét-lelkét, erre ti galád, rosszindulatú emberek nekimentek, rútúl betámadjátok, érzelmeit semmibeveszitek, ismerkedési szándékát elutasítjátok, őszinteségét kifigurázzátok, szeretetét kétségbe vonjátok, szavait nevetség tárgyává teszitek, igaztalanul megrágalmazzátok, vérszívóként rajta élősködtök, érzéseit nem tisztelitek, barátkozni szeretne, de titeket ez nem érdekel, elmondta az élettörténetét, de ez benneteket hidegen hagy, sikerélményt szeretne, de ti csúfoljátok, igazságtalanul bántsátok, szeretetét kétségbe vonjátok, érzelmeit kifigurázzátok, szeretetét kihasználjátok, barátkozási szándékát elutasítjátok, igaztalanul betámadjátok!


Miért?

2023. márc. 3. 23:06
 4/69 anonim válasza:
Te tuti a kérdező vagy egy másik felhasználóról
2023. márc. 3. 23:08
 5/69 anonim válasza:
#4 Azt a rohadt, komoly hogy ezt egyetlen mondatba sikerült bepréselni
2023. márc. 3. 23:20
 6/69 anonim válasza:
Most már csak #3-as. Süt róla, hogy a kérdező. Köszönöm. Rájöttem, hogy full kivagyok égve az ismerkedéshez. Csak unalomból jöttem fel, de ennyi elég is volt.
2023. márc. 4. 11:41
 7/69 anonim válasza:

"Húszas éveim közepén járó, egyedül élő férfi vagyok."


"Férfi". :D

2023. márc. 4. 16:58
 8/69 anonim válasza:
Komolyan nem értem, miért kell állandóan belekötni ismerkedni vágyó emberek bemutatkozásába. Kiforgatni a szavait és olyat belemagyarázni a leírásba, ami benne sincs. Ha nem szimpatikus a bemutatkozása, hát nem az. És akkor mi van? Lépj tovább, és kész. Miért kell szétalázni a másik gondolatait, és fölösleges kommenteket írkálni? Mindenki azt, és olyan terjedelemben ír magáról, ahogy szeretne. Én meg az egy soros barátkozunk kérdéseket utálom, ahol semmi info, se neme, se kora, se behatárolva, hogy hol lakik. A másik dolog, ami zavaró, ha azt feszegeti, hogy miért itt ismerkedsz? Azért, mert él a lehetőséggel, ami az oldal által adott. Mindenkinek saját választása, hol, hogyan, kivel akar ismerkedni. Esküszöm, néha úgy érzem, már megérett ez a bolygó a pusztulásra, annyi rossz indulatú, megkeseredett ember van itt.
2023. márc. 4. 16:58
 9/69 anonim válasza:

"annyi rossz indulatú, megkeseredett ember van itt."


Ja,te,meg a kérdező. :D

2023. márc. 4. 17:06
 10/69 A kérdező kommentje:

Kedves #8


Köszönöm a kedves szavakat. Az ilyeneket ez élteti. Tegnap óta, feltehetően ugyanaz az ember (aki valószínűleg férfi), idéz, elemez, bizonyítgatja hogy én milyen mély gödörben élek ő szerinte. Szerintem akinek van egy kis esze, az hamar leveszi, hogy mi a célja. Úgy gondolom az ilyeneknek az a legnagyobb fájdalom, ha ignoráljuk őket. Hiszen láthatjuk nagyon erősen gürizik a figyelemért.


Ne foglalkozz velük. Sajna mindig voltak, vannak és lesznek. Ne engedd hogy felidegesítsenek, hiszen ez a céljuk. Legyen szép napod! :)

2023. márc. 4. 17:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!