Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Látássérült fiúként tényleg...

Látássérült fiúként tényleg csak kolonc, teher leszek majd a páromnak? Tényleg csak egy Tényleg csak egy, úgymond, gyerek leszek akire vigyázni kell, akiért oda kell dobnia az életét, a karrierjét a lánynak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 19:55
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Nekem ortopédiai problémáim vannak, melyek végett egy megterhelőbb nap után fájdalmaim vannak, így bár segítségre nem szorulok, de legtöbbször szoktam kérni, hogy ne legyen rosszabb az állapotom.


Ennek ellenére úgy gondolom, hogy a környezetemben mindig nekem volt a legcsinosabb párjaim, annak ellenére, hogy külsőleg is teljesen átlagosnak vallom magam.


Más már megfogalmazta, de szerintem is a hozzáállásban van a titok. Ne úgy ismerkedj, hogy mit veszít a másik, ha megismer téged, hanem arra koncentrálj,hogy mit veszít, ha nem téged választ.

2023. márc. 13. 10:24
 22/23 anonim válasza:
Szia, én is vak vagyok, igaz nő, de válaszolnék. Ha elvégzed azokat a dolgokat, amik egy vaktól is elvárhatóak, mert képes vagy megtanulni és megcsinálni, akkor elfogad majd valaki, ha megszeret. Ha nem vagy lusta és nem arra vársz, hogy kiszolgáljanak, menni fog akár az együttélés is. Nekem teljesen egészséges férjem volt, aki sajnos elhunyt. Van egy kislányunk, most egyedül nevelem, abszolút ellátok minden feladatot, amit kell. Ez lehet, hogy a látó embereknek elképzelhetetlen, de csak azért, mert nem látnak bele a mindennapjainkba, nekünk vakoknak. Tiszta a lakásunk és a ruháink, meleg étel van az asztalon, és nincs se bejárónő, se rendelt kaja. Ha képes vagy az önálló életvitelre, nem tekintenek rád nyűgként. Ez abban az esetben lesz igaz, ha te sosem csinálsz semmit, csak netezgetsz, meg nagy kegyesen megkajálsz, ha eléd rakják, stb. Látó emberek közt is léteznek lusta disznók, akikre ugyanúgy mondható, hogy csak kolonc volna a másik nyakán.
2023. márc. 13. 13:18
 23/23 anonim válasza:

Csak emberek vannak, nem látok, meg stb. Mindenki kap egy adag csomagot az élettől. A gyengebbnek egy szatyor is elviselhetetlenül nehéz batyu. Mindíg az erődhöz mérten pont annyit kapsz, hogy a döntéseid vigyenek előre vagy hátra, ne a konkrét csomag konkrét súlya.


Nick Vujicic is Mo-on van ma.

2023. márc. 13. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!