Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti férfiak, akik...

Budapesti férfiak, akik társkeresőket használtok, melyik felületen kb milyen a jobbra húzás/match arányotok?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, van Bpn lakásom, de nem használom, mert nem tudok találkozni ott senkivel.


Ezért elő akarnék fizetni valamelyik appra, hogy a tartózkodási helyemet Bpre tudjam állítani. Így ha a nők 10-20 km-es körzeten belül keresgélnének, akkor is megtalálnának.


Az lenne a kérdésem, hogy akik eleve Bpn vannak és férfiak, melyik appon szereznek több matchet? Átlagosan hány jobbra húzás után? Csak hogy tudjam, melyikre érdemes előfizetnem.

Tinder, Bumble, Boo, ezek között gondolkodok, de ha van jobb is, azt is mondhatjátok.


(élőben azért nem tudok, mert távmunkában dolgozok és nem nagyon vannak olyan barátaim, akikkel mondjuk koncertekre vagy bulikba tudnék menni)



2023. dec. 2. 11:49
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:

Nekem a tinder, átlagosnak titulált férfiként totál nulla. Ugyanazok a kamu profilok like olnak be újra és újra. Esetleg ha vidékre megyek ott van néhány meccs.

Amúgy a Badoon viszonylag sok meccsem van és a Booról is jókat hallottam.

2023. dec. 2. 11:58
 2/46 anonim válasza:

Nekem a Boo felülete egy akkora káosz volt hogy egyből letöröltem. Eleve a 16 personality typera épít, ami nem egy pszichológiailag bizonyított dolog. Mellesleg én az élő cáfolata vagyok neki, ugyanis (aki nem ismerné, annyi hogy 4 szempontból meghatározza hogy ilyen vagy olyan típusú vagy) és nekem minden szempontnál kb az jött ki hogy 52% ilyen 48%ban olyan, vagy 53%-47%, ami azt jelenti hogy gyakorlatilag nem tartozok egyikbe sem, hanem mindig a kettő között vagyok, magyarul a 16 személyiségtípus közül egyik sem igazán jellemző rám.

Egyébként a legtöbb likeot egyértelműen tinderen kapom. Bumblen jóval kevesebb, viszont hozzáteszem hogy ha ott matchelsz akkor egy fokkal nagyobb a siker esélye, mivel ugye ha már rád ír a lány, az azt jelenti hogy valamennyire mindenképp érdekled. Persze ez a "nagyobb" is rohadt kicsi, elég nehézkes az online társkeresés

2023. dec. 2. 12:26
 3/46 A kérdező kommentje:

2-es:

Mennyit kapsz átlagosan Tinderen?

2023. dec. 2. 12:36
 4/46 anonim válasza:

#3

Napi 1-2 like

2023. dec. 2. 12:41
 5/46 anonim válasza:
Nőként? :D
2023. dec. 2. 12:46
 6/46 A kérdező kommentje:

4-es, azt hogy a francba éred el? Férfi vagy és budapesti?

Muti a profilodat privátban, légyszi.

2023. dec. 2. 12:55
 7/46 anonim válasza:

Azok közül egyikre se fizetnék elő, elvből sem.

Inkább akkor már hagyományos társkereső.

2023. dec. 2. 12:55
 8/46 A kérdező kommentje:

7-es:

Igen, van, aki mekibe sem jár, csak 5*-os éttermek...

Valaki meg már a koporsószöget ütné magába.


Én az utóbbi vagyok. Persze nem ezt reklámozom a társkeresőkön.

2023. dec. 2. 12:57
 9/46 anonim válasza:
Nekem is átlag napi 1 lájk volt kérdező férfiként, nem lehetetlen az. Vagy napi 1, vagy háromnaponta 3 (igen, fura volt hogy így jött ki gyakran). Matchek se voltak annyira ritkák, kb. kétnaponta 1 volt.
2023. dec. 2. 13:23
 10/46 A kérdező kommentje:

9-es:

De ezt milyen profillal, milyen képekkel meg bemutatkozó szöveggel?

Meg ez milyen időtartam alatt? A regisztráció után, vagy még 3 hónappal később is?

Budapesti vagy és férfi?

2023. dec. 2. 13:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!