Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új kb 4 milliós autóba milyen...

Új kb 4 milliós autóba milyen biztonságtechnikát érdemes szereltetni?

Figyelt kérdés

Utcán fogok vele állni. És a riasztó, gyári immon és váltózáron illetve uv jelölésen kívül kéne még valami egyedi cucc.


META M43 közelítőkártyás immobiliser jó lehet? Vagy bármi más? Pajzs vagy Cerberos? Nem tudom, hogy ekkora értékű autóba mit érdemes tenni. Toyota Yaris



2019. júl. 30. 08:09
1 2
 11/18 Barnabas333 ***** válasza:
18%

Én tavaly 5millás kocsit vettem és Újpesten élek, nem aggódom.

Akkor kell főleg félned ha vw,toyota,ford,suzuki,bmw...

2019. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Toyota
2019. júl. 30. 09:48
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Feltünő szín, vagy egyedi jelölés.
2019. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
Toyotából egy év alatt összesen 13 autót loptak el tavaly, ebből is 5 db Auris, gondolom nem erről a típusról van szó. Komolyan gondolod, hogy pont a te autódat fogják elvinni?
2019. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát igen utolsó, pont az a baj, hogy sokaknak ugyanilyen dilettáns a hozzáállása,mint a tiéd... "velem ez nem történhet meg" és blabla.... amikor még véletlenül pont az övékét lopják el, meg sopánkodnak, hogy hogyan lehet, hogy mégis. Az ilyenek minek kommentelnek ide????
2019. júl. 30. 14:31
 16/18 A kérdező kommentje:
16. köszönöm, hogy új nickről is sikerült bejelentkezés, te hülye troll... Hátha így igazad lesz... 😁
2019. júl. 30. 16:07
 17/18 anonim válasza:
Mire biztosítod a járművedet, a benne lévő biztonságtechnika a kocsi árát fogja felemészteni.
2020. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, hogy garázs + ha nagyon parázol akkor Casco. A Casco akkor is véd, ha blokkolják a gps jelet és trélerre felpakolják az autót, ellenben a drága "csoda" védelmi rendszerekkel.
2020. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!