Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyháza sprint autós...

Nyíregyháza sprint autós iskolában tanult valaki Koszta Györggyel vezetni?

Figyelt kérdés
Én nem igazán vagyok vele megelégedve mert szerintem türelmetlen. Vélemenyeket tapasztalatokat megosztanátok velem? Köszi.

2019. okt. 18. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben egy regisztrált felhasználó valós személyére vonatkozó bármilyen adatot tesz közzé, tudomásul veszi, hogy azt bárki megnézheti, tárolhatja, felhasználhatja, és az ebből eredő közvetlen vagy közvetett károkért a Szolgáltató nem vállal felelősséget.


Tilos személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet [...] továbbá mások becsületére, jó hírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni


Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely mások [...] jó hírnévhez való jogát, becsületét vagy méltóságát sértheti.


Tilos személyes adatokat, telefonszámot, e-mail címet, idézett telefonbeszélgetés-, privát üzenet, vagy e-mail részletet elhelyezni,

(a név szerintem személyes adat)


Csak ennyi ponton sértetted a fóriumszabályzatot.


Probléámáddal keresd N.T. urat, az iskola vezetőjét.

Még gondolkodom, hogy a kérdésedet elküldjem-e neki.

2019. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Köszi a privit, így megvan a neved, így már érdemes neki szólni.

Gratulálok a következő bukásodhoz.

2019. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!