Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosan dudaltak le es most...

Jogosan dudaltak le es most rossz a lelkiismeretem, mit tegyek hogy ne gondoljak ra? Most mar nincs kedvem vezetni se a belvarosba mert benanak erzem magam pedig nagyon régóta van jogsim.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Már 7 eve van jogsim es eleg gyakran autozok de ilyen benazast mint ma még nem kovettem el. Ram is dudaltak meg villogott tuti full ideg lett szegeny mögöttem lévő. Kiintegettem neki meg benyomtam a veszvillogot hogy bocsánatot kerjek.

Igazából az történt hogy savot váltottam es keson vettem eszre hogy rossz helyen vagyok es vissza akartam menni a belsobe es azt hittem visszaenged mert lassitott de vegul gondolom megunta h toketlenkedek es pont raadta a gazt es ahogy visszamentem a belsobe igy neki le kellett eleg erősen fekeznie.. tudom nincs mentsegem ra, tanultam belole tobbet ilyen fáradtan nem ülök autoba.

:D



Viszont most rohadt rossz a lelkiismeretem... Elegge a lelkemre vettem h felbosszantottam valakit a hulyesegemmel. Mondanatok hasonlo benazasokat h ne erezzem magam ennyire egyedül balfsznak? ,:D



2020. júl. 10. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyed fel ami a közlekedés során történik,én erre használok kamerát,az felveszi tárolja majd törli,szépen rendelj lexarom tablettát mert ez a múlt, és azon nem tudsz változtatni.
2020. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont ennyi kell. elnézést kértél, legközelebb figyelsz, senkinek semmi baja nem lett, holnap új nap.
2020. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Azért mert tele van az út idegbetegekkel,te csak haladj az általad biztonságosnak vélt tempóba!!!
2021. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!