Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Smart Roadsterrel kapcsolatban...

Smart Roadsterrel kapcsolatban várnék véleményeket, tapasztalatokat!?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első autóm,ez a típus tetszik,de kíváncsi lennék hozzáértők véleményére,hogy érdemes-e ilyen kocsit venni?A szervízelése többe kerül mint mondjuk más típusú autóknál?Mik az előnyei,mik a hátrányai?Elfér benne azért pár táska,ha utazásról van szó?Mennyire kényelmes hosszú távon?Köszönöm!
2010. szept. 4. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

kicsi, könnyű, őszinte


ritka élmény vezetni, bár gyenge, mégsem megy rosszul, igazi kanyarvadász. a régi sportautók hangulatát hozza vissza.

kényelmes...mihez képest? hát vannak nagyobb, erősebb, jobb autók. de vezetési élményben, a könnyű súly, egyszerű szerkezet, hátsókerékhajtás miatt párja nincs.


csomagtartója gyakorlatilag nincs:D


ettől függetlenül csak ajánlani tudom.

2010. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod:)Le akarnak róla beszélni egypáran,mert szerintük ha meghibásodik,ráköltöm még a gatyámat is,de nem hinném hogy így lenne:)Ki kellene próbálnom milyen lehet egy ilyen autót vezetni...bár azt nem tudom hogy tudnék beleülni ha pl. szoknya van rajtam..:D
2010. szept. 4. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megbízható, nem egy hulladék. Nem értek egyet viszont az egyik válaszolóval, hogy gyenge lenne...85 LE, kb ennyi egy Astra is, viszont az tömgre dupla akkora, egy szó, mint száz, megy mint az állat...Egy ismerősömnek(33L) van, és 7000Ft a negyed éves biztosítása rá, mert köbcentire nagyon kicsi. Ő 6-7 liter között fogyaszt. Egyre figyelj majd oda, hogy ezeket többnyire külföldről hozzák be, úgy hogy előtte valaki jól megtörte, és általában össze kókányolják, hogy külsőre eladható állapotú legyen...De azok alapján, amiket az ismerősöm(33L)szokott mondani róla, nyugodtan lehet ajánlani, arról nem is beszélve, hogy a parkolás sehol nem lesz probléma vele :)
2010. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp megnézem,és ha találok valami rejtett zugokat benne táskának,meg ilyesminek,akkor meg is veszem,mert már egyedül csak ezzel kapcsolatban vagyok dilemmában,hogy ilyesminek nincs hely:)Köszönöm a videót is!
2010. szept. 4. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!